Автомобільні аксесуари, які завжди повинні бути під рукою Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 18.04.2016 11:21 · Розділ: Авто-мото

Відповідно до правил дорожнього руху, в автомобілі потрібно тримати вогнегасник, знак аварійної зупинки та вогнегасник. Але крім цього рекомендується мати ліхтар, компресор, сканер помилок та підігрів сидінь.


Часто на узбіччі можна побачити голосуючого водія з пробитим колесом. Щоб уникнути такої неприємної ситуації, необхідно мати домкрат. Більшість автомобілів укомплектовані домкратом з заводу, який не викликає довіри через свою мініатюрність, а також не досить міцною конструкцією. Не варто експериментувати, адже якщо домкрат дійсно не дуже надійний, то автомобіль може зірватися та нанести серйозні травми. Сучасні автомагазини пропонують безліч моделей, серед яких найбільшою популярністю користуються гідравлічні домкрати.

Щоб підкачати колеса, можна заїхати на будь-яку стоянку, де це зроблять за досить символічну суму. Але на заправку ще потрібно доїхати. А якщо вранці не звернути увагу на приспущені колеса та вирушити в дорогу, то проблем не уникнути. Саме тому в машині потрібно мати компресор, адже часи ніжних чи ручних насосів вже давно в минулому. На сайті gk-sk.ru можна придбати компресори і компресорне обладнання від групи компаній СК, яке можна використовувати в фармацевтичній, хімічній, сільськогосподарській і автомобільній промисловості. За декілька хвилин компресор накачає колесо до потрібного розміру.

Правила дорожнього руху наказують мати знак аварійної зупинки. Але що робити, якщо автомобіль зламався в нічний час доби? На допомогу прийде ліхтар, який можна поставити та розгорнути в будь-якому напрямку. Такий ліхтар повинен мати власник авто, який хоч іноді виїжджає в темний час доби.

В інтернеті є безліч історій, коли відеореєстратор допомагає водієві уникнути багатьох неприємностей. Трапляються настільки серйозні ситуації, що авласник автомобіля може втратити не лише водійське посвідчення чи гроші, а й свободу. Відеореєстратор – це надійний та мовчазний свідок подій, якого не можна підкупити.

Правила дорожнього руху забороняють розмовляти по мобільному телефону під час руху автомобіля. Але сучасна ділова людина не може ігнорувати дзвінки, навіть якщо вона знаходиться за кермом автомобіля. Декілька років тому в моді була бездротова гарнітура. Але навіть хороша гарнітура через декілька годин починає дратувати водія. На допомогу приходить гучномовний зв'язок. Ця функція передбачена в більшості автомагнітол. Але якщо вона не входить в ваш пристрій – не біда. Є можливість придбати його окремо.

«Маяк» - зручний пристрій, який дозволяє спостерігати за переміщенням автомобіля. Він стане корисним в тому випадку, якщо на автомобілі їздить співробітник чи найманий водій. В такому випадку можна тримати під контролем розхід пального. Також це надійний пристрій, який допомагає повернути авто у випадку викрадення.

Джерело: http://www.segodnya.ua/economics/avto/top-12-avtomobilnyh-aksessuarov-kotorye-vsegda-dolzhny-byt-pod

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.