Найдивовижніші лазні світу Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 14.04.2016 15:54 · Розділ: Цікаві факти

Ви вважаєте, що знаєте про лазню все? Тоді пропонуємо вам ознайомитися з найбільш оригінальними лазнями світу, в яких ви точно ще не відпочивали.


З давніх часів відвідування лазні вважалося універсальними ліками від усіх хвороб. І сьогодні серед сучасних жителів мегаполісів є чимало бажаючих попариться в ній та зняти стрес, для якого є чимало причин. Є щасливчики, які вже встановили лазню і мають змогу насолоджуватися паром, не виходячи з дому. Професіонали стверджують, що для її будівництва необхідно використовувати натуральний матеріал, тому якісна вагонка для сауны и бани відіграє не останню роль.

Сучасним людям набридли звичайні віники і діжки, тому вони хочусь чогось незвичайного. І вони це мають – в найдивніших лазнях світу, про які ми сьогодні поговоримо.

Як ви думаєте, для чого існують підйомники на гірськолижних курортах? Правильно, для того щоб лижники могли швидко піднятися на підйом. В Фінляндії все вирішили інакше. Протягом всього часу, поки віпочиваючі піднімаються вгору, а потім спускаються вниз, вони мають змогу насолоджуватися гірськими краєвидами і в той же час – паритися в лазні. Екстремальна частина такого відпочинку включає в себе можливість пірнути в сніг на одній із вершин.


Італійці запропонували туристам лазню у вагоні трамваю. Автори даного проекту хотіли довести, що громадський транспорт – це не лише місце для стресу. Вони запевняють, що в місцевому трамваї можна розслабитися і отримати задоволення. Така лазня досить простора. Вона може прийняти до 10 чоловік за один раз.


Біля підніжжя гори Геллерт у Будапешті знаходиться один із найрозкішніших готелів світу, який був побудований ще на початку минулого століття. Це місце знають завдяки знаменитим лазням Геллерт, які знаходяться на його території. Особливість лазні в тому, що вона складається з трьох ярусів, в кожному з яких вода певної температури.


В Японії багато що нам здається дивним. Наприклад, громадські лазні Сента. Головною особливістю лазні є стерильна чистота, умиротворення, спокій, відсутність суєти і суворе дотримання всіх процедур. Одна з найпопулярніших – лазня Дайкоку-Ю, яка розташована в Токіо. Лазневі процедури нагадують певний ритуал. Цікаво, що в одній ванні може перебувати декілька людей одночасно.


Лазня «Ліквідром» у Берліні – ідеальний варіант для тих, хто любить тусовки. Улюблене місце відвідувачів – це басейн, який нагадує дискотеку. Бадьора музика поєднана з різнокольоровою підсвіткою, створює відповідний настрій. У вихідні дні в лазні організовують концерти на будь-який смак: від року до классики і джазу.


Лазня в печері Джусти – це унікальне місце. Щоб дійти до природного джерела, необхідно подолати більше 200 метрів. Чим ближче до джерела, тим вища температура. Це така собі лазня, створена самою природою. Треба відмітити, що перебування в ній дійсно комфортне.

Джерело: http://russian7.ru/post/7-samyx-strannyx-ban-mira/full/

Інші новини розділу