Подорож на автомобілі: про що необхідно подбати Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 11.04.2016 12:55 · Розділ: Авто-мото

Відпустка – це невеликий переїзд, який для більшості з нас перетворюється на справжній землетрус. Тут не обійтися без стресів та проблем, тому якщо ви запланували подорож на автомобілі – готуйтесь до можливих непередбачуваних обставин заздалегідь.


Якщо ви збираєтесь їхати за кордон на власному автомобілі, придбайте поліс страхування «Зелена карта», який діє за межами України. Ви повинні пам’ятати, що в будь-якій країні можуть статися випадкові зіткнення чи аварії, тому ви повинні подумати про це перед подорожжю.

У подорож на власному автомобілі треба брати тільки все найнеобхідніше. Наприклад, запасіться 5-літровою пляшкою чистої води. Вам не завадить взяти з собою рідину для омивача та моторне масло, якого може не бути в придорожніх заправках. Не забудьте про запасне колесо та порожню каністру. Щоб захистити автомобіль від каміння, необхідно обклеїти плівкою фари. Непогано б було мати відео реєстратор та навігатор, який допоможе зорієнтуватися в незнайомій місцевості.

Рекомендується запастися бензином, адже є ймовірність того, що протягом багатьох кілометрів ви не зустрінете жодної заправки. Якщо ж трапилося так, що пальне скінчилося, а до заправки ще далеко, то вмикайте найвищу передачу і їдьте на швидкості близько 80 км/год., слабо натискайте педаль газу та поперемінно її відпускайте. Кожен автомобіліст знає, що заправлятися потрібно на мереживних заправках. В іншому випадку ви ризикуєте залишитися посеред дороги із заглухлим мотором.

Тепер поговоримо про їжу і питво під час подорожі. Наприклад, не можна їсти дуже багато, коли ви знаходитеся за кермом. Наповнений шлунок хилить водія на сон. Замість цього рекомендують більше пити. Перед поїздкою варто подивитися в Інтернеті, які популярні серед мандрівників магазинчики чи кафе, де можна перекусити, є на обраному маршруті.

Готелі пошукайте в Інтернеті. Постарайтеся відміряти відстань, яку ви проїдете до того, як зупинитеся на ніч. Часто в дорозі треба дзвонити по роботі таі виходити в мережу. Тому якщо ви збираєтеся провести в одному місті декілька днів, то варто придбати місцеву сім-карту. З нею дзвінки та вихід в Інтернет буде значно дешевшим. Якщо ж Інтернет потрібен вам весь час, то краще зупинитися в готелі з безкоштовним Wi-Fi. Для спілкування з рідними та друзями можна скористатися Skype. Його підтримують всі сучасні комп’ютери та смартфони, тому проблем зі зв’язком у вам не буде.

Джерело: http://style.rbc.ru/news/travel/2013/06/10/16035/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.