Що читають українці: ТОП-5 книг для дітей Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 04.04.2016 16:10 · Розділ: Освіта

Сайт segodnya.ua разом з видавництвом Старого Лева відібрав п'ять книг, які стали найпопулярнішими серед дітей в цьому році.


На перший погляд, привчити дитину до читання досить просто: треба лише купити підручник чи книгу з яскравими ілюстраціями та цікавим змістом. Насправді, вчити дитину читати потрібно змалку. Необхідно враховувати, що приклад вона буде брати з вас – своїх батьків. Тому якщо ви є небайдужими до книги, то й ваша дитина буде проявляти інтерес до друкованої літератури. Пропонуємо вашій увазі п'ять книг, які точно зацікавлять вашу дитину.

«Стильна книжка для панянки» від відомого українського дизайнера Оксани Караванської. Це посібник, який навчить дитину хорошому смаку. Тут можна знайти відповіді на безліч запитань. Що одягнути в школу? Як одягтися на весілля або на танці? Як підібрати аксесуари? Як навчитися не зловживати косметикою в підлітковому віці? В книжці можна ознайомитися з історією моди, дізнатися про життя та творчість відомих дизайнерів. Слід відзначити, що збірка надзвичайно яскрава, пізнавальна та має гарні ілюстрації.


Валентин Бердт «Все починається в 13». Повість починається з того, що кілька підлітків опиняються в селі. Вони й не сподіваються, що на них чекають такі неймовірні пригоди! Нічні походи на цвинтар, зустрічі з померлими та відьмами, спілкування з екстрасенсами. Тут точно не занудьгуєш! Ця книжка сподобається не лише підліткам, а й тим дорослим, які не хочуть забувати про свої веселі та безтурботні роки, проведені в школі.


Галина Вдовиченко «36 і 6 котів». Одного разу в будинку пані Крепової оселилося тридцять шість дорослих котів і шість малесеньких пухнастих кошенят. Ні господиня, ні її племінник і уявити не могли, як зміниться їхнє життя після такого «вторгнення».


«Мандрівка з чарівним атласом: Венеція». Роздивляючись атлас свого діда, Лука і Тереза опинилися в Венеції. Вони милуються чарівними краєвидами, дізнаються багато цікавого про історію міста, вивчають його архітектуру. В цьому їм допомагає їхній новий знайомий – Валерій. Ця книжка сподобається тим, хто любить Венецію. На кожній сторінці знаходиться красива ілюстрація.


«Дитячий Кобзар» є популярною не лише серед дітей, а й серед дорослих. В ньому зібрані найкращі твори Тараса Шевченка. Це художнє видання з барвистими картинками отримало нагороду «Книжка року 2012». Тут можна побачити справжнє українське село з побіленими хатками, козака, який збирається в довгу дорогу. Але головний персонаж – це кобзар, який співає пісні про славне минуле нашої України.

Джерело: http://www.segodnya.ua/life/lsociety/shcho-chitayut-ukranc-top-5-knig-dlya-dtey-702602.html

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.