Як вибрати жалюзі на балкон? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 31.03.2016 12:29 · Розділ: Життя

Як відомо, найбільше сонячних променів потрапляє на балкон чи лоджію. Як правило, вікна займають майже всю стіну, тому через них проникає аж занадто багато світла. Іноді від нього хочеться десь сховатися.


Звичайні штори не можуть вирішити цю проблему, тому найкращий варіант – придбати жалюзі на http://jaluzi-svetloff.com.ua/jaluzi-kharkov. Які жалюзі пропонують виробники?

Горизонтальні жалюзі найпершими прийшли в наше життя. Це планки, які скріпляються між собою за допомогою мотузки. Коли жалюзі піднімаються, то всі планки складаються за принципом гармошки. Їх можна підняти на потрібну висоту або повністю зібрати під самою стелею. Для дозування світла використовується спеціальна тростина, завдяки якій можна дивитися надвір навіть, коли жалюзі закриті.

Вертикальні жалюзі не так давно увійшли в моду, але вже стали популярними. Механізм їх роботи схожий з вертикальним варіантом. Це такі ж планки, але довші, які крутяться навколо своєї осі за допомогою шнурка. Вони також збираються як гармошка, закриваються повністю або частково. Вертикальний варіант жалюзі дуже схожий на штори, тому ваш балкон чи лоджія буде комфортною та зручною. Щоб наблизити обстановку до житлової можна вибрати жалюзі з малюнком.

Вибираючи жалюзі, необхідно подумати в яких умовах вони будуть використовуватися. Від цього залежить матеріал, з якого вони зроблені. Для нежитлового приміщення підходять пластикові жалюзі. Вони міцні, стійкі до зміни температури та доступні по ціні. Любителі екологічних матеріалів можуть придбати дерев'яні жалюзі. Потрібно враховувати, що дерево має властивість розсихатися або набухати від надмірної вологості. Тому дерев'яні жалюзі не підійдуть для великих віконних рам. Їх можна використовувати на балконах, обладнаних під житло.

Стійкими до погодних умов є металеві жалюзі. Зазвичай вони фарбуються в білий або коричневий колір. Треба дуже обережно поводитися з ними, щоб не погнути пластини. Жалюзі з тканини є найбільш довговічними. Вони не вигоряють на сонці та досить легко миються. Це прекрасний варіант для лоджії або балконних дверей. Жалюзі економлять місце на балконі, не звисають до самого полу. Якщо для житлового приміщення жалюзі мають занадто офіційний вигляд, то для балкону – це найкращий варіант.

Джерело: http://cikavosti.com/yak-vibrati-zhalyuzi-na-balkonni-dveri-ta-vikna/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.