Вибираємо сімейний міні-вен Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 30.03.2016 16:15 · Розділ: Авто-мото

З часом глава великого сімейства приймає важливе рішення – замінити свій автомобіль на більш просторий та місткий міні-вен. Але постає питання: як правильно вибрати сімейний автомобіль? На що слід звернути увагу? Які опції повинні бути?


При виборі функціонального автомобіля його зовнішній вигляд відходить на другий план. Наприклад, європейські марки є більш консервативні. Японський ринок може здивувати, випустивши якийсь незвичайний та химерний автомобіль. Читайте на auto.ria.com все о программе Автотак.

Якщо говорити про кількість дверей, то в нашій країні найбільш популярні та доступні 5-дверні варіанти. В більшості випадків пасажирські двері є розсувними, але зустрічаються і зсувані. Зазвичай задні двері піднімаються вгору. При виборі міні-вена слід звернути увагу на дах. Адже саме він є потенційним місцем для установки додаткового багажника у випадку, якщо основний багажник буде повністю зайнятий.

Переходимо до салону. Якщо ви просто хочете придбати простору машину, то вибирайте 5-містні моделі. Якщо ж ви являєтесь батьком багатодітної сім'ї, то вибирайте автомобіль з більшою кількістю посадочних місць. Зверніть увагу на те, чи є місце для встановлення дитячих крісел. Також не завадять і додаткові приємні моменти. Наприклад, можливість обертати крісло на 180°, перехід з ряду в ряд або ж з місця на місце.

Для любителів подорожей виробники пропонують автомобілі, які мають багато висувних поличок, ящичків та додаткових місць для сидіння. Необхідно обов'язково перевірити справність ременів безпеки, наявність кондиціонера тощо.

Ще одним важливим моментом є трансформація, а саме можливість переміщати або демонтувати задні крісла з метою збільшити багажний відсік. Щодо силового агрегату, то рекомендується вибирати дизельний варіант. Він їсть менше палива, ніж його бензиновий аналог. Вибирайте таку трансмісію, до якої ви звикли, якщо у вас був автомобіль. Зазвичай підвіска в таких автомобілях комфортабельна, а за якою саме схемою вона виконана – не так уже й важливо.

Варто нагадати, що багатомісні автомобілі – це не лише міні-вени. Не варто забувати про позашляховики і кроссовери. Кожен з них має свої переваги та недоліки, але це вже зовсім інша тема.

Джерело: http://www.segodnya.ua/economics/avto/kak-vybrat-semeynyy-miniven-698181.html

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.