Ідеальний еко-дім для життя посеред виноградників Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 30.03.2016 14:42 · Розділ: Нові технології

Екологічний будинок – це не просто конструкція, збудована із «зелених» матеріалів. Це будинок, який повинен органічно вписуватися в навколишній ландшафт.


Унікальний в своєму роді будинок був побудований в Словенії. Ця металева конструкція знаходиться в передмісті словенського містечка Коніці. Одна з компаній придбала нічим не примітний будинок, в якому мав би бути розташований кабінет лікаря. Але ніхто й не здогадувався, що він зроблений таким чином, щоб влітку всередині було прохолодно, а взимку він нагрівався від сонячних променів. Тим більше, що будинок повністю пофарбований в білий колір. Інформацію про фарбування будинків можна знайти на сайті domcolor.ru.

Словенія – це країна виноградників. Будинок розташований саме в тому регіоні, де процвітає виноградарство. Щоб підкреслити це, стіни і дах будинку зробили рифленими. Дах має спеціальний навіс для того, щоб прямі сонячні промені не потрапляли у вікна. Але навіс спроектований таким чином, щоб зимою сонце потрапляло всередину і обігрівало будинок.

Будинок має підвальний поверх, в якому розташований кабінет лікаря. Також тут знаходиться їдальня та вітальня. Дитяча кімната та спальня розташована на першому поверсі. Це забезпечує природне освітлення цих кімнат. Візит до лікаря приносить справжнє задоволення для клієнта, адже з вікон будинку відкривається приголомшливий краєвид на місцеві виноградники, якими так пишаються жителі Словенії.

Сьогодні й в Україні популярності набувають еко-будинки. На думку їх власників, таке будівництво набагато дешевше, а життя - значно корисніше. З соломи, глини та інших природних матеріалів можна звести сучасний та гарний на вигляд будинок. Українські експерти не вірять в те, що технології будівництва пращурів можуть повернутися. Кажуть, що вони давно втрачені.

Джерело: http://cikavosti.com/idealniy-eko-dim-dlya-zhittya-vdalini-vid-miskoyi-suyeti/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.