Як розпізнати автомобіль, який побував у воді? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 30.03.2016 14:03 · Розділ: Авто-мото

Різні природні катаклізми – не новина для України. Зазвичай, вони бувають весною, коли тане сніг і піднімається рівень води у річках. Від цього страждають не тільки люди, а й автівки. Сьогодні зустрічається досить багато випадків, коли паводок топить автомобілі і робить їх непридатними для подальшої експлуатації.


Подібні інциденти – не рідкість. Це біда не тільки для власників автомобілів, а й для тих, хто збирається їх купувати. Часто умільці відновлюють автомобілі-втопленики і виставляють їх на продаж. Скориставшись програмою придбання автотранспорту від компанії «Автопросто», можна купити якісний автомобіль. Узнай Автотак развод или нет на форумах, де спілкуються автолюбителі. Детальну інформацію про промокоди и купоны на скидку можна знайти на офіційному сайті компанії. Також ви дізнаєтесь умови отримання Promo-Code.

"Автоблог" вирішив допомогти тим, хто збирається придбати автомобіль та уберегти їх від неліквіду.

Щедрість, яка викликає підозру

Вибираючи автомобіль, звертайте увагу на країну регіон, з якого він походить. Якщо автомобіль пригнаний з місцевості, де недавно стався паводок, та ще й продається за привабливою ціною – це досить підозріло. Зрівняйте ціну автомобіля з цінами на аналогічні моделі з такими ж технічними характеристиками. Якщо ж власник неохоче надає документи, приховуючи походження авто, то ви повинні насторожитись.

Запах в салоні

«Втопленика» може видати запах в салоні. Сидіння, оббивка та обшивка пропускає вологу, яка просочується у всі щілини. Позбутися від гнилого запаху досить складно. Навіть ретельне просушування не допомагає в такому випадку. Щоб усунути запах вологості, продавці намагаються заглушити його різноманітними пахощами.

Іржа

Зверніть увагу на те, чи немає іржі в салоні, під обшивкою, накладками та заглушками. Якщо автомобіль побував в солоній воді, то може виступити білий наліт.

Мутний погляд

Оптика потопельника страждає від порушення герметичності. Зсередини фара покривається вологою. А ліквідувати її практично неможливо. Буває так, що в фарах залишаються цілі калюжі. Дуже кмітливі продавці повністю замінюють оптику, але навіщо б/у автомобілю міняти фари перед самим продажем?

Автомобіля, який побував у воді, можна розпізнати по роботі електроніки та двигуна. Досвід підказує, що не варто піддаватися на вмовляння продавців. Краще підібрати інший варіант.

Джерело: http://www.segodnya.ua/economics/avto/kak-raspoznat-avtomobil-utoplennik-5-pravil-700208.html

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.