Зірки, які вживали наркотики Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 30.03.2016 12:42 · Розділ: Культура

Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?


Нервові зриви і нездоровий блиск в очах від отриманої дози – це нормальний стан відомого учасника гурту Smash Влада Топалова у 2007 році. В той час він і дня не міг обійтися без наркотиків, не зважаючи на сльози своєї дівчини та погрози продюсера. Він зупинився тоді, коли його забрала швидка. Вихід був один – наркологическая клиника.

В 2012 році трагічно загинув арт-директор мережі відомих барів у Москві Рахман Неймарк-Коен. Його знайшли мертвим у своїй ванні. В результаті експертизи було встановлено, що він захлинувся водою від передозування кокаїном. Тоді ця справа набула великого розголосу, тому що Рахман не тільки вживав наркотики, а й знав, де їх купити. Кажуть, що він забезпечував наркотиками Діму Білана, Сергія Лазарєва, Лєру Кудрявцеву, Яну Рудковську, Миколу Баскова та інших відомих артистів.

На щастя для зірок, у Рахмана був конкурент, який теж займався влаштуванням дозвілля віп-персон. Після затримання він зізнавався, що зірки не беруть будь-що. Найпопулярнішим серед представників творчих професій є колумбійський кокаїн.

Критик Отар Кушанашвіллі зізнався, що довгий час вживав наркотики. Він розповідає, що зірки посміхаються з екрану не завдяки підтримці глядачів. В цьому їм допомагають наркотики, адже, як правило, артисти працюють більше як по двадцять годин на добу.

Кушанашвіллі також розповів, що відомий співак Мурат Насиров насправді викинувся з вікна під дією важких наркотиків. Одного разу шоу-мен хотів розповісти про це в одному з ток-шоу, але йому швидко закрили рот. Така сама смерть спіткала і відомого музиканта Ігоря Соріна. Він довгий час сидів «на голці». Крім молодих артистів, на наркотиках сидять майже всі старожили естради. Культура вживання наркотичних засобів перед виходом на сцену з'явилася ще в 90-х роках.

Шура відмовився від наркотиків тоді, коли в нього виявили серйозну хворобу. Він говорить, що завдяки раку він залишився живий.

Лоліта Мілявська не боїться говорити про своє минуле життя. Вона розповіла, що спробувала кокаїн, коли їй виповнився в 41 рік. Вона вживала його не для отримання кайфу, а для того, щоб були сили працювати. Вживання наркотиків призвело до руйнування нервової системи та дисфункції всіх внутрішніх органів. Після цього вона два роки лікувалася в Китаї.

Музиканти з групи Грін Грей розповіли, що поховали близьких друзів, які вживали важкі наркотики. Все починається з трави. Коли вона не вставляє, людина переходить на кокаїн. Якщо не зупиниться, в хід іде важка артилерія – внутрішньовенно. Рідко хто може вибратися з цієї ями.

Джерело: http://www.segodnya.ua/culture/stars/zvezdy-prinimavshie-narkotiki-shuru-ostanovila-sereznaya-bolezn

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Як створити маленьку Італію в своїй квартирі?

  Як створити маленьку Італію в своїй квартирі? · Марина Левицкая · 30.12.2015 14:46

  Італія підкорила серця багатьох мандрівників. Для того, щоб не втратити почуття свята, не обов'язково регулярно їздити до цієї країни. Власну маленьку Італію можна створити в своїй квартирі.