Найоригінальніші упаковки світу Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 30.03.2016 11:45 · Розділ: Нові технології

Дизайн упаковки відіграє якщо не головну, то, безперечно важливу роль в об'ємах продажу того чи іншого товару. Потенційний покупець бачить її в першу чергу. Це ще один спосіб привернути увагу покупця до товару, зробити його цікавим та таким, що надовго залишиться в пам'яті. Часто оригінальна упаковка допомагає зекономити величезні рекламні бюджети.


Дизайн деяких упаковок унікальний. Він примушує людину хотіти отримати продукт, не дивлячись на те, що знаходиться всередині. Про упаковки, які сьогодні використовуються кур'єрськими службами інтернет магазинів можна ознакомиться на сайте kombix.com.ua.

Пропонуємо приклади найоригінальніших упаковок у світі

Такого ви ще бачили! Годинники від Festina продаються з пакетах з водою. Добре, що вони водонепроникні. Таку оригінальну ідею запропонувало рекламне агентство Scholz & Friends.


Тепер натуральний сік можна придбати в досить оригінальній упаковці. Японський дизайнер створив її в стилі Juice skin. На перший погляд може здатися, що вона зроблена з натуральної шкіри фрукта.


Канадські дизайнери Julien De Repentigny и Gabriel Lefebvre оволоділи секретами типографіки та створили нову концепцію упаковки для молока. Їй би позаздрили навіть ілюзіоністи.


Навряд чи, ви хотіли б з'їсти чужий обід в такій упаковці. Пліснява викликає відразу у людей, тому це кращий спосіб відлякати свого співробітника, який звик їсти ваші ланчі.


Ми звикли до того, що мед продається в звичайній банці. Така упаковка неодмінно приверне вашу увагу, адже відкривши її, ви побачите банку з медом, яка обліплена бджолами.


Пляшка з горілкою теж може бути оригінальною. Для того, щоб підкреслити фруктовий компонент в цьому напої, дизайнери зробили етикетку, яка нагадує шкіру фрукта.


Вівсянка на сніданок – це найкращий спосіб зберегти свою фігуру та зберегти здоров'я. Для того, щоб привернути увагу покупця, дизайнери створили оригінальну упаковку. Зазвичай ми їмо вівсянку на сніданок (на англійській мові breakfast). Упаковка обігрує слово, яке розкладається на break - розірвати і fast - швидко. Суміш містить достатню кількість солі та цукру, тому треба лише розірвати упаковку, висипати її в киплячу воду – і швидкий сніданок готовий.


Зробити процес прийняття таблеток приємним вирішили зробити дизайнери, які створили Medi Flower з квіточками, в пелюстках яких знаходяться пілюлі.


Замість відлякуючих написів на пачках сигарет типу «куріння вбиває» дизайнери створили свій варіант, який на їх думку, стане більш ефективнішим.


Пряжа може бути запакована досить незвично. Подивіться самі.

Джерело: http://www.adme.ru/tvorchestvo-reklama/samaya-kreativnaya-upakovka-mira-301005/#image1033555

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.