Як вибрати телевізор в 2016 році? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 29.03.2016 17:07 · Розділ: Нові технології

Кожного року з’являються нові моделі телевізорів від міжнародних компаній. Велика конкуренція в цій сфері позитивно відображається на продуктивності компаній, які займаються випуском та продажем телевізорів.


Декілька десятиліть тому рідкокристалічний дисплей та плазмова панель здавалась нам чимось надзвичайним та нереальним. Але час іде і з’являються нові моделі телевізорів, покращуються послуги супутникового телебачення. Нові технології роблять наше життя більш комфортним та зручним. Ми звикаємо до нього та чекаємо на новинки, які кожного року представляють компанії зі світовим ім’ям. Сьогодні спеціалісти створили голографічний екран, який вміщує майже всю необхідну електроніку. У 2015 році відомі компанії, такі як Samsung, Philips, Panasonic і LG створили нові моделі телевізорів, які завоювали довіру в багатьох людей по всій планеті.

Який телевізор вибрати в 2016 році? Раніше з вибором телевізорів не виникало ніяких проблем. Але сьогодні покупець розгублюється, дивлячись на таке різноманіття моделей.
Які новинки пропонують нам відомі світові компанії?

Компанія LG представила модель LG EF950V, яка має рідкокристалічний екран та LG E960V PK, екран якої має вигнутий стиль. Діагональ такого екрану можна варіювати від 55 до 60 дюймів. Компанія гарантує реалістичне зображення, підтримка 3D окулярів з 50% зануренням. Особливістю екранів цих моделей є те, що їх можна використовувати в якості комп’ютера та ігрової платформи. Звичайно, є можливість підключити багатоканальний Інтернет. Їх вартість – від 5 до 7 тис. доларів.

Компанія Sony представила свої моделі – Sony X93C та X94C (75 дюймів). Вони підтримують майже всі додатки Google Play, Cast, Ready. За модель Sony X93C доведеться викласти біля 3 тис. доларів, а за X94C – 9 тис. доларів.

Samsung представляє модель JS9500. Це нове покоління телевізорів. Передача кольорів знаходиться на найвищому рівні. Вона перевищує передачу кольорів в класичних моделях в 55 разів! Це дає можливість глядачеві розглядати на екрані найменші деталі без втрати їх якості. Також в ньому є доступ до всіх відомих додатків, які є на сьогоднішній день. Телевізор від відомого південнокорейського виробника має РК-матрицю з 10-бітною системою. Матриця локального типу підтримує LED підсвічування. Купити таке чудо техніки можна буде за 5,5 – 6 тис. доларів.

Джерело: http://cikavosti.com/yak-vibrati-televizor-v-2016-rotsi/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.