Mygdal Plantlamp - лампи з вічними квітами Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 23.03.2016 11:02 · Розділ: Нові технології

Нещодавно група ентузіастів-склодувів реалізувала стартап під назвою Mygdal Plantlamp. Метою цього незвичайного проекту стало створення унікальних світильників, а точніше – торшерів. Особливість конструкції в тому, що всередині такого світильника живе справжня зелена рослина, якій зовсім не бракує води і сонячних променів.


Перш за все, варто розповісти про те, що являє собою світильник Mygdal Plantlamp. Слід відзначити, що в його основі лежить технологія LED. Завдяки їй значно підвищується ступінь екологічної чистоти і енергетична ефективність освітлювального приладу.

Кожен світильник створений за індивідуальним проектом. Дизайнери пропонують різні варіанти їх форми та вмісту. Спосіб установки більш традиційний. Потрібно лише купить автоматический выключатель в Киеве. Продажа кабелей в спеціалізованих інтернет-магазинах дає можливість вибрати будь-який варіант.

Серед запропонованих варіантів є настінні і підвісні світильники. Вони створюються вручну, а їх вартість залежить від складності самого проекту. Такий світильник виготовляється кілька днів. Світло, яке створюється за допомогою LED-елементів, не завдає рослині, що перебуває під склом, ніякої шкоди. Більше того, воно замінює сонце, завдяки чому відбувається процес фотосинтезу.

Якщо говорити про самі рослини, то вони представлені найрізноманітнішими видами. Незважаючи на це, їм потрібна мінімальна кількість води для підтримки процесів життєдіяльності. Таким чином, в торшері існує своя повноцінна екосистема. Слід відзначити, що ця лампа являється не єдиним проектом. Нещодавно була представлена досить цікава розробка – лампа, всередині якої йде дощ. Погодьтеся, це вельми оригінальне рішення.

Джерело: http://www.ecobyt.ru/article/210316/1655/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.