Як правильно вибрати промисловий компресор? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 22.03.2016 14:37 · Розділ: Життя

Більшість підприємств ще з радянських часів оснащені поршневими компресорами. Як правило, вони вимагають частого, трудомісткого та досить дорогого технічного обслуговування.


Часто трапляється так, що на підприємстві для безперебійної роботи використовують два компресори по черзі. Як правило, один з них знаходиться на ремонті. З кожним днем посилюється протистояння поршневих та гвинтових промислових компресорів, між якими існує досить багато відмінностей. Сьогодні керівники підприємств все частіше віддають перевагу гвинтовим компресорам і тому займаються переобладнанням промислового виробництва, незважаючи на те, що це займає багато часу та потребує вкладення коштів.

Який компресор вибрати: гвинтовий чи поршневий?

Поговоримо про переваги гвинтового компресора. Цей пристрій має знижений рівень вібрації. Завдяки цьому він не вимагає спеціального фундаменту для своєї установки. Гвинтовий компресор є дуже надійним. Варто відзначити, що він не має клапанів і поршневих кілець, які найчастіше виходять з ладу. Знос деталей зменшений до мінімуму завдяки тонкій масляній плівці, яка утворюється між гвинтами. Яскравим прикладом є компрессор Atlas Copco на http://gk-sk.ru/kompressory/Atlas_Copco/.

Під час роботи компресор виділяє тепло, а це дуже вигідно в наших кліматичних умовах. Споживання електроенергії гвинтовим компресором мінімальне, якщо порівняти його з поршневим компресором. Гвинтовий компресор має набагато меншу вагу, що дозволяє використовувати його в невеликих приміщеннях. Високі технічні характеристики гвинтового компресора дозволяють йому очолити список агрегатів з високим ККД. При покупці промислового компресора необхідно звернути увагу на фірму-виробника. Не варто говорити про те, що обладнання за низькими цінами в більшості випадків служить дуже обмежений термін і не відрізняються стабільністю і якістю в роботі. Найбільшого успіху у виробництві промислового компресорного устаткування досягли країни Європи, особливо Німеччина, а також Японія, США.

Джерело: http://www.pnm-compressors.ru/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B7%D0%BD%D1%8B%D0%B5-%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.