Полювання з тепловізором Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 21.03.2016 15:22 · Розділ: Нові технології

Виявити об'єкт полювання в нічний час або дощову погоду досить проблематично. Але сьогодні з'явились тепловізори, які значно полегшують це завдання. Цей пристрій був сприйнятий мисливцями, мандрівниками та охоронцями з неабияким ентузіазмом.


Спочатку тепловізори створювали виключно для потреб армії. Саме тому вони розроблялися без зайвого розголосу. Але сьогодні купити тепловізор на http://www.tulon24.ru/catalog/teplovizory-dlya-okhoty-i-okhrany-ruchnye/teplovizory-pulsar-belarus/teplovizor-pulsar-quantum-xd19s.html можуть не тільки професіонали, але і любителі полювання і звичайні туристи, які багато часу проводять в дорозі.

Цей прилад дозволяє бачити не тільки в темряві, але і в погану дощову погоду. Також тепловізор показує наявність прихованої зброї в руках у людей. Це, в принципі, ні до чого мисливцям, але дуже доречно для працівників охоронних підприємств, поліцейських чи солдатів, які змушені працювати в темряві. Теплі тіла або предмети досить важко виявити під склом або металевим укриттям, але за допомогою електроніки більш нагріті поверхні виглядають значно світліше, а холодні – темніше. Що стосується тепловізорів для полювання, то вони перетворюють картинку в кольорове зображення.

Як полювати з тепловізором?

Тепловізори продаються в спеціалізованих магазинах для полювання. Вони використовуються для різних потреб. Наприклад, найбільш популярним серед мисливців є тепловізорні приціли, які являють собою монокуляри, що кріпляться до прицільної планки на зразок звичайного оптичного приладу. Це досить досконалі прилади. Дальність прицілу в деяких моделях досягає 1,5 км!

Полювання з тепловізором приносить не лише користь, але й масу задоволення. Прилади такого типу мають велику кількість модифікацій, що дозволяє використовувати його не лише мисливцям, а й іншим людям, які стикаються з необхідністю спостереження в нічний час або в умовах поганої погоди. Важливо є й те, що ні один прилад не може побачити людину з тепловізором. Дальність виявлення тепловізором теплокровних об'єктів становить від 300 до 3000 м. Для звичайного аматорського полювання досить придбати приціл або наглядовий тепловізор, який має дальність виявлення від 300 до 500 м. Це якщо мисливець не збирається знімати цікаве відео про життя тварин в нічному лісі.

Мисливські тепловізори розраховані на роботу в екстремальних умовах, тому їх корпуси зроблені з досить міцного матеріалу, який не пропускає води, не боїться пилу і бруду. При покупці тепловізора слід звернути увагу на якість виконання з'єднань та кріплень. Ще один важливий аспект – це вага пристрою. Якщо вона перевищує 1 кг, то користуватися ним під час довгих переходів буде досить незручно.

Джерело: http://megaohota.ru/snaryazhenie-dlya-oxoty/teplovizor-dlya-ohoty/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.