Найбезглуздіші причини звільнення з роботи Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 21.03.2016 11:11 · Розділ: Цікаві факти

Головна причина звільнення з роботи більшості людей в Україні – низька заробітна плата. Складна ситуація в країні змушує людей знижувати вимоги до заробітної плати. Незважаючи на це, люди намагаються знайти роботу з гідною оплатою. Проте для декого вихід на пенсію – це справжнє свято. Саме тому зустрічаються люди, які не втрачають можливості звільнитися досить оригінальним способом.


Нещодавнє опитування HeadHunter Україна показало, що майже половина офісних працівників не задоволені своєю заробітною платою та час від часу замислюються про звільнення. Матеріальне питання є вирішальним для чотирьох з 5 опитаних людей. Двоє людей з 5 шукають іншу роботу, звертаючись в кадровые агентства Киев, якщо немає умов для особистісного зростання. Деяких працівників не влаштовують шкідливі умови праці. Що стосується інших причин, то офісні працівники називають ще конфлікти в колективі чи непорозуміння з керівництвом. Але звільнення з роботи – не привід для депресій. Часом звільнення з роботи може розвеселити не тільки самого співробітника, а й його колег при умові якщо він має почуття гумору та позитивний настрій.

Рекрутингова компанія провела опитування серед менеджерів, які працюють в компаніях США та Канади. Було складено список найбільш незвичайних причин звільнення з роботи. Деякі працівники підходять до цього питання більш творчо, ставлячи своїх керівників в незручне становище. Представляємо вашій увазі найбільш оригінальні причини звільнення з роботи.

1. Працівник звільняється, бо кожні пів року змінює роботу.
2. Чоловік покинув роботу в офісі, щоб підкорити Еверест.
3. Чоловік звільнився, щоб вирощувати яблука на своїй фермі.
4. Працівник звільнився, бо йому не сподобалась їжа в їдальні.
5. Працівник звільнився з роботи, щоб подивитися футбольний чемпіонат.
6. Чоловік звільнився, бо хотів дивитися фільми в робочі години разом зі своєю подругою.
7. Співробітник подав заяву на звільнення, бо йому не до вподоби колір стін в офісі.
8. Працівник звільнився, бо нудьгував на роботі.
9. Працівник звільнився, бо не міг вставати так рано на роботу.
10. Працівник звільнився, бо заробітна плата здавалася йому невиправдано високою.

Звичайно, що на цьому список не закінчується. Наприклад, директор однієї з московських компаній позбавив премії своїх працівників за те, що вони використовували занадто багато туалетного паперу. На слідуючий день вони принесли йому рулон паперу, на якому ручкою були написані заяви про звільнення.

Ще одна незвичайна історія сталася в США. Працівник компанії звільнявся з роботи по причині переїзду в інший штат. Щоб повідомити сумну звістку він вибрав досить оригінальний спосіб. Прийшовши на роботу, його співробітники побачили на столі величезний торт, на якому було написано: «Прийміть цей торт в якості офіційної заяви про звільнення».

Джерело: http://www.segodnya.ua/life/work/top-22-samyh-nelepyh-prichin-uvolneniya-s-raboty-681522.html

Інші новини розділу