Коли найкраще займатися спортом - вранці чи ввечері? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 17.03.2016 12:19 · Розділ: Краса і здоров'я

Щоб тренування в спортзалі принесли бажаний результат, необхідно знати, в який час найкраще займатися спортом. Багато чого залежить від режиму дня та графіку роботи.


Для того, щоб мати красиву фігуру ми дотримуємось дієт, годинами тренуємося в спортзалах… Але необхідно знати, що для отримання гарного та красивого тіла потрібні не тільки постійні тренування, але й правильне спортивне харчування. Для отримання детальної інформації перейдіть по ссылке.

Вибираємо самі

Необхідно зазначити, що ніяких досліджень щодо найбільш сприятливого часу для занять спортом не проводилося. Як показує практика, зазвичай люди сплять вночі, а починаючи з дев'ятої години, приступають до роботи. Займатися спортом найкраще зранку. Але такий розпорядок дня підходить не всім людям. Для одних пробіжка зранку приносить заряд енергії, а для інших стає справжнім випробуванням. Тому краще проконсультуватися зі спеціалістом. Лікарі рекомендують в першу чергу звернути увагу на особливості свого організму та стан здоров'я. Отже, коли все таки краще займатися спортом?

Спортивні тренування для жайворонків

Ранок – найкращий час тренувань для людей, які рано прокидаються та рано вкладаються спати. Зазвичай, жайворонки досить серйозно відносяться до тренувань та не пропускають їх. Тому якщо ви відноситесь до цієї категорії, займайтеся спортом в ранні години. Необхідно зазначити, що для ранкових тренувань найкраще підійде йога, плавання чи спортивна ходьба. Що стосується активних видів спорту, то лікарі не рекомендують займатися ними спортсменам-початківцям. Якщо після ранкових тренувань ви весь день почуваєте себе бадьоро, то це саме те, що вам потрібно.

Вечір – найкращий час для заняття фітнесом

Фахівці рекомендують займатися фітнесом з 17 до 19 години, адже саме в цей час людський організм досягає максимальної температури. А це означає, що м’язи стають більш гнучкими та еластичними. Спортивною ходьбою краще займатися з 20 до 21 години, коли температура тіла починає опускатися. Враховуючи це, можна зробити висновок, що кожна людина самостійно обирає, коли краще займатися спортом. Головне, щоб спортивні тренування приносили задоволення.

Джерело: http://cikavosti.com/vranci-abo-vvecheri-koli-naikrashe-zaimatisia-sportom/

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.