Незвичайні вбивці: сонце і комарі можуть коштувати вам життя Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 15.03.2016 14:48 · Розділ: Медицина

Виявляється, що нас оточує багато речей, які є небезпечними для життя. Сьогодні ми поговоримо про незвичайних вбивць.


1. Вітаміни. Напевно, кожен із нас чув про гіпервітаміноз. Так, наслідки передозування вітамінами досить неприємні, а деяких випадках – смертельні. Надлишок вітаміну А в організмі може призвести до головного болю, запаморочень, нудоти, втрати свідомості і судом. Передозування вітаміном В1 – до порушення роботи всіх внутрішніх органів, вітаміном В12 – до підвищення згортання крові, D2 – до слабкості, спраги, нудоти, підвищення тиску, сповільнення пульсу. З вітаміном Е справи ще гірші. Передозування ним може призвести до некротичного коліту, ниркової недостатності, крововиливу та навіть до геморагічного інсульту. 5000 таблеток вітаміну А і Е - це смертельна доза для людини.

2. Комарі. Самка комара має вагу приблизно 2,6 мг. Вона висмоктує 5 мг крові за раз, а це в 2 рази більше за свою вагу. Кров становить 7 % від всієї маси тіла. Тобто, в тілі середньостатистичної людини є приблизно 5 л крові. Втрата 2,5 л крові є смертельною. Отже, якщо людину вкусить півмільйона самок комара, то їй кінець. І взагалі, є комарі, які розносять смертельно небезпечні віруси, тому потрібно вживати всіх заходів для недопущення комариних укусів. Для початку, хоча би придбати москітну сітку на вікно.

3. Сонце. Всі ми дуже любимо теплі, сонячні промінчики. Але мало хто знає, що один день, проведений на сонячному пляжі, може стати фатальним. Для отримання теплового удару людині потрібно всього декілька годин. Перебування на сонці може призвести до дуже серйозних наслідків. Це головний біль, блювання, слабкість, підвищення температури, марення, зниження тиску, втрата свідомості.

4. Сіль. Згідно з дослідженнями, проведеними на щурах, 3 г солі є несумісними з життям. Тобто 250 г є смертельно небезпечними для людини. Інша справа, яким чином можна з’їсти скільки солі за один раз? Якщо це вдасться, то з організмом буде відбуватися наступне. Підвищується артеріальний тиск, що супроводжується набряками. Все це може закінчитися набряком мозку та легенів.

5. Кофеїн. Любителям кави ще раз нагадуємо, що 15 г кофеїну смертельно небезпечні для людини, вагою 75 кг. Це 4,5 л кави, що приблизно дорівнює 150 чашкам.

Джерело: http://www.segodnya.ua/life/health/neobychnye-ubiycy-solnce-i-komary-mogut-stoit-vam-zhizni-587148.h

Інші новини розділу

 • Якісна домашня медтехніка від "UkrMedShop" - особистий лікар для вашої сім´ї

  Якісна домашня медтехніка від "UkrMedShop" - особистий лікар для вашої сім´ї · Марина Левицкая · 04.07.2016 20:03

  Медтехніка - це різноманітні технічні засоби, що використовуються в медицині для профілактики, лікування або діагностики різних захворювань. Також медтехніка може застосовуватися для проведення різних заходів медичного характеру або приготування ліків. В епоху технічного прогресу медтехніка застосовується майже у всіх медичних установах: вона полегшує роботу лікарів і істотно підсилює швидкість одужання пацієнтів.


 • У Бангладеш народилася дівчинка з двома головами

  У Бангладеш народилася дівчинка з двома головами · Марина Левицкая · 16.11.2015 10:16

  Тисячі людей приїхали у найбільшу лікарню Бангладеш, щоб побачити новонароджену дівчинку з двома головами. Унікальна дитина народилася пізно ввечері 11 листопада. Мамі був зроблений кесарів розтин. Через проблеми з диханням дівчинку помістили в реанімацію клініки, яка знаходиться недалеко від столиці країни. Місцеві жителі прийшли підтримати сім'ю. Вони вважають це справжнім дивом.


 • Через рідкісне відхилення американка чула, як обертаються її очні яблука

  Через рідкісне відхилення американка чула, як обертаються її очні яблука · lesya · 08.09.2015 08:22

  Переважній більшості людей видається, ніби їхній організм працює практично безшумно. Ні, ну часом ми можемо почути певні звуки – приміром, бурчання у животі чи хруст в суглобах, але до однієї американки нам, на щастя, ой як далеко. Чому на щастя? Тому, що унікальне відхилення, яке дало змогу двадцятисемилітній американці до деталей чути механіку власного тіла, перетворило її існування на тяжке випробування.


 • Сон без одягу допоможе схуднути

  Сон без одягу допоможе схуднути · lesya · 07.08.2015 12:25

  Новий спосіб схуднення віднайшли недавно учені. Несподівано навіть для самих себе вони виявили, що допомогти скинути зайві кілограми може звичка спати голяка.


 • Поцілунки небезпечніші, ніж куріння та алкоголь

  Поцілунки небезпечніші, ніж куріння та алкоголь · lesya · 29.07.2015 10:46

  Раніше вчені, опираючись на результати численних досліджень, наперебій твердили, що поцілунки дуже корисні для нашого здоров’я. Вони здатні врівноважувати наш емоційний стан, позитивно відображатися на психіці, а також нормалізувати гормональний фон нашого організму. Однак недавнє дослідження твердить, що і цим доволі таки приємним заняттям зловживати не варто. Так, вчені кажуть, що поцілунки, як і оральний секс, призводять до розвитку злоякісних пухлин шиї та голови набагато частіше, ніж навіть куріння та вживання спиртних напоїв.