Як правильно встановити кондиціонер? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 15.03.2016 11:29 · Розділ: Життя

Кондиціонер вже давно перестав бути офісним атрибутом. Сьогодні все більше людей встановлюють кондиціонери у власних квартирах та приватних будинках. Тому в фірми, які пропонують купить кондиционер в Киеве, щовесни звертається все більше замовників.


Ви хочете придбати кондиціонер в Киев Комфорт, але не знаєте на що потрібно звернути увагу та яку модель обрати? Також часто виникають питання щодо установки кондиціонера. Для того, щоб кондиціонер безперебійно виконував свої функції потрібно виконати три головні умови:
- вибрати кондиціонер, який відповідає приміщенню;
- правильно вибрати місце для пристрою;
- експлуатувати кондиціонер згідно з інструкцією.

Основні правила вибору кондиціонера

Обираючи кондиціонер, необхідно звернути увагу на площу, яку він буде обслуговувати, рівень шуму, який він виробляє, а також на гарантійне обслуговування. Якісні кондиционеры краще купувати в фірмових або спеціалізованих магазинах. Найкращий варіант - купить кондиционер LG на Киев Комфорт. Можливо, це дорожче, ніж на базарі, але значно дешевше, ніж в супермаркетах електроніки.

Обираючи потужність кондиціонера, слід врахувати такі фактори, як кількість людей, які проживають у квартирі чи будинку, кількість опалювальних приладів та їх потужність, відстань між випарником та конденсатором – чим вона більша, тим більше потужності втрачає кондиціонер.

Розміщення кондиціонера

Система кондиціювання зазвичай монтується до або під час ремонту. Практика показує, що 50% випадків поломок кондиціонерів трапляється в зв’язку з їх неправильним розташуванням.

Існує декілька правил розміщення внутрішнього блоку кондиціонера.
1. Мінімальна відстань до меблів повинна становити не менше 3 м.
2. Кондиціонер не можна встановлювати над опалювальними приладами.
3. Не рекомендується встановлювати блок над спальним місцем.
4. Пристрій потрібно встановити таким чином, щоб мати вільний доступ для сервісного обслуговування.

Помилки, які допускають під час монтажу

Перед початком встановлення кондиціонера потрібно уважно прочитати інструкцію. Розглянемо найпоширеніші помилки, які допускають під час монтажу пристрою.
1. Вивести компресор з ладу можуть зайві прогини трубок з фреоном.
2. Установка з перекосом одного з блоків може призвести до скупчення конденсату. Як результат – порушення роботи всієї системи.
3. В разі перевищення відстані між блоками втрачається потужність.
4. Встановлення кондиціонеру в закритому приміщенні призводить до перегріву обладнання.

Фахівці рекомендують стежити за роботою системи та раз на рік перевіряти її за допомогою спеціальної тестової програми. В разі виникнення сторонніх шумів чи інших несправностей, необхідно звернутися до майстра.

Джерело: http://www.segodnya.ua/life/renovation/kak-pravilno-ustanovit-kondicioner-698557.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.