Як здобути вищу освіту за кордоном? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 10.03.2016 12:24 · Розділ: Освіта

Здобути освіту в престижному закордонному вузі не так важко, як нам здається. Багато вузів пропонують недорогу вищу освіту для іноземців. Доклавши зусиль, можна не тільки вчитися безкоштовно, а й отримувати непогану стипендію.


Що потрібно зробити для того, щоб вчитися в іноземному навчальному закладі? Перш за все, необхідно знати іноземну мову та бути готовим до життя в незнайомій країні. Слід зазначити, що вартість навчання залежить від країни, в якій знаходиться обраний вуз. Наприклад, деякі університети Польщі і Німеччини пропонують безкоштовне навчання тим, хто готовий вчитися на мові приймаючої сторони.

Вступити до іноземного вузу можна різними способами. Образование в Австрии с dec-edu.com – це найкращий вибір для тих, хто мріє навчатися за кордоном. Розглянемо найпоширеніші способи.

Якщо ви закінчуєте школу, то до вступу в закордонний вуз необхідно готуватися заздалегідь. Підготовка включає в себе збір корисної інформації, вивчення іноземної мови, отримання відповідного сертифікату, підготовчі програми, розроблені спеціально для вступників в іноземні вузи.

Якщо ви закінчили перший курс вітчизняного вузу, то є можливість перевестися в закордонний вуз. Це пов'язано з тим, що іноземна система середньої освіти розрахована на 12 років, тоді як в Україні – на 11. Саме тому, закінчивши 1 курс, можна перевестися на 1 курс закордонного вузу. При бажанні можна перевестися після закінчення 3 курсу. Ви втрачаєте цілий рік, але позбавляєтесь від потреби відвідувати підготовчі курси.

Якщо ви маєте диплом бакалавра, то можна вступати на магістратуру до закордонного вузу. Як правило, таке навчання триватиме 1-2 роки. Ви можете закріпити теорію та навчитися застосовувати отримані знання на практиці. Найпопулярнішими напрямками є менеджмент, фінанси, управління бізнесом, новітні технології. Щоб підвищити кваліфікацію можна відвідувати спеціалізовані курси чи короткострокові програми, де слухачі мають змогу отримати нові знання та поділитися досвідом з іншими. Навчання за кордоном – це реально. Випробуйте себе та отримайте якісну європейську освіту.

Джерело: http://www.segodnya.ua/life/education/kak-postupit-uchitsya-za-granicu-654218.html

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.