Українці обирають Work.ua Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 10.03.2016 11:18 · Розділ: Життя

Можливості та перспективи розвитку інтернету, а також його багатомільйонна аудиторія, що зростає з кожним роком, не може не впливати на розвиток і становлення інтернет-рекрутменту. Сьогодні пошук роботи в інтернеті став звичною справою, адже тут представлений весь спектр вакансій – від прибиральниць до керівників компаній. Це зумовлено тим, що інтернет став доступнішим, швидшим та дешевшим. Користувачу значно зручніше відкрити сторінку сайту, ніж купувати газети чи журнали.


В чому перевага інтернет-ресурсів? Перш за все, в тому, що вакансія або резюме публікується практично відразу, в той час, як публікація оголошення в газеті займає декілька днів. Тим паче, що більшість сайтів надає можливість знайти потрібну роботу за встановленими параметрами, такими як спеціальність чи заробітна плата.

Згідно з дослідженнями компанії Factum Group, сайт Work.ua є лідером по впізнаванності, використанню, довірі та задоволеності серед користувачів. Компанія провела опитування в найбільших містах України з метою з'ясувати, який з сайтів пошуку роботи є найбільш популярним сьогодні. За результатами Work.ua став беззаперечним лідером, випередивши своїх конкурентів як за кількісними, так і за якісними показниками. В ході дослідження респондентів просили назвати відомі їм сайти пошуку роботи. Той сайт, який вони назвуть першим і буде лідером. Більша частина всіх опитуваних назвали сайт Work.ua.

Чому українці вибирають Work.ua? Тому що це сайт пошуку роботи № 1 в Україні. Щодня його відвідує понад 250 тис. чоловік. Сайтом користуються ті, хто хоче знайти хорошу роботу чи підібрати співробітників, максимально ефективно використавши свій час. Розширений пошук дозволяє додатково налаштувати такі фільтри, як заробітна плата, освіта, вид зайнятості, досвід роботи тощо. Сайт пропонує зручну можливість. Всього за декілька хвилин тут можна розмістити своє резюме. Користування сайтом дуже зручне. Треба відзначити досить швидке розміщення, редагування, відкриття та перегляд даних.

Більшість користувачів задоволені роботою порталу. Роботодавці відмічають, що головною перевагою порталу є швидкий відгук на розміщені оголошення про вакансії та висока якість отриманих резюме. А це є одним із найголовніших показників якості порталу. Менеджери Work.ua завжди раді допомогти користувачам порталу в питаннях, які виникають стосовно правильності оформлення оголошення, його коректного розміщення та загального користування сайтом.

Джерело: http://www.segodnya.ua/economics/business/kakoy-sayt-poiska-raboty-luchshe-rezultaty-issledovaniya-6

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.