Як живуть студенти в США? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 10.03.2016 10:17 · Розділ: Освіта

Чомусь більшість людей вважає, що вивчитись в кращих університетах США можуть лише діти олігархів. Але насправді безкоштовно отримати освіту – цілком реально. Киянин Дмитро Охрімчук – студент, який навчається безкоштовно в найпрестижнішому університеті світу – каліфорнійського Берклі. Він розповідає, що провчившись один семестр, відразу зрозумів, чим відрізняються американські вузи від українських. Дмитро навчається за програмою МВА, що готує керівників. Вартість такого курсу становить близько 100 тисяч доларів. От що він розповів про навчання в США.


Навчання в Україні побудоване на теорії, яка часто не є актуальною. В США професори приходять з великих компаній, тому студенти мають змогу отримати практичні знання. Безперечно, освіта за кордоном - це великі перспективи для майбутнього. Studinter.ua дає можливість всім бажаючим навчатися в будь-якій країні світу.

Що стосується американських студентів, то вони значно відрізняються від українських. Вони більш дисципліновані, і не розуміють такого сленгу, як «шара» чи висловлювання «від сесії до сесії живуть студенти весело». Американські студенти все роблять вчасно та поетапно. Це зовсім не означає, що в вузах навчаються одні заучки. Трапляються різні випадки, але в цілому, американці серйозніше відносяться до навчання. Студенти, які приїхали з України, намагаються триматися одне одного. Ставлення до іноземців в американських вузах досить гарне. Ніхто на них не показує пальцем та не ображає привселюдно, як це часто трапляється в українських вузах стосовно іранських студентів.

Американці досить доброзичливі та балакучі. Зайшовши в клас, можна побачити за однією партою студента 20 і 50 років. Навчатися в 50 років – це нормальне явище для американців.
Багато студентів навчаються в кредит. Банк дає кредит на навчання, а вони віддають його протягом кількох років після влаштування на роботу. Часто американські студенти здаються нам безтурботними. Насправді, вони чітко знають, чим вони будуть займатися в майбутньому, для чого навчаються та які професії будуть затребувані через декілька років.

Студенти в США приходять вчитися абсолютно в будь-якому одязі. Мало не третина групи може сидіти в бейсболках або пов'язках. І навпаки, якщо ви не дай бог прийдете до коледжу в діловому костюмі, то всі подумають, що у вас якесь дуже велике свято, так як такі речі в США носять тільки ті, кого зобов'язує це робота або знаменна подія. На уроках ви так само можете вільно принести їжу з напоями і влаштувати собі ланч, прямо не виходячи з-за парти, власне дуже багато хто так і робить.

Українським студентам, яким вдалося закінчити престижні американські вузи рушать стереотип про те, що навчатися в Гарварді чи Єлі можуть лише діти президентів. На думку цих студентів, головною перешкодою на шляху до навчання є нехватка інформації.

Джерело: http://www.segodnya.ua/life/education/prestizhnyy-diplom-za-kopeyki-kak-besplatno-vyuchitsya-v-samyh

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.