В Таїланді слони роблять туристам масаж Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 09.03.2016 13:58 · Розділ: Цікаві факти

Фахівці стверджують, що масаж – це найкращий спосіб підтримки здоров'я та профілактика багатьох захворювань. Масажі мають розслаблюючу та лікувальну дію. Ефект досягається не тільки на фізичному рівні. Розум також реагує на людські дотики.


Під час масажу розслабляються мозок і тіло, відбувається приплив енергії. Існує безліч видів масажу, в тому числі, luna tantric massage and dinner date in London, тому кожен обирає те, що йому більше до душі.

Але сьогодні ми поговоримо про не зовсім звичайний вид масажу, який пропонують туристам тайські фахівці. Якщо ви готові до нових вражень та відчуттів, тоді вам, безсумнівно, припаде до душі масаж, зроблений слоном. Уявіть собі, що в Таїланді є слони-масажисти, які важать біля трьох тонн та мешкають в місцевих парках. Перш ніж бути допущеним до туристів, слон проходить сертифікацію. Це означає що масаж, який робить слон всім охочим людям, цілком безпечний для життя і здоров'я. У слона є тренер, який займається його навчанням та підготовкою. Перший слон-масажист розминав ногами спину своєму тренерові, а потім той вирішив надавати таку послугу туристам.

Як відбувається масаж? Він робиться за допомогою хобота та ніг. Клієнт лягає на землю, де розстеляється матрац, накривається покривалом, а слон робить різноманітні рухи, направлені на релаксацію та розслаблення. За допомогою хобота слон розминає живіт, обмацує голову, потім ногами простукує спину. Процедура займає всього 2 хвилини, але цього цілком достатньо, щоб отримати неймовірні враження. Всі, хто скористався послугою, залишаються дуже задоволеними. Процедура приносить спокій, умиротворення та приємну розслабленість у всьому тілі, як би дивно це не було. Таким чином, масаж слоном - дуже цікава та захоплива процедура, яка не потребує підготовки клієнта та спеціального обладнання. Жаль, що цей вид масажу поки що недоступний в нашій країні, але при бажанні, ви можете скористатися ним на відпочинку в Таїланді.

Джерело: http://www.segodnya.ua/life/lsociety/tri-slona-sdelali-muzhchine-massazh-688586.html

Інші новини розділу