Прокат електромобіля в Одесі: нічна зарядка і розгін до 145 км / год Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 09.03.2016 13:00 · Розділ: Авто-мото

Тепер в Одесі можна взяти напрокат безпечний для довкілля транспорт – електромобіль. Слід зазначити, що він нічим не відрізняється від своїх аналогів, які споживають нафтопродукти. Електромобілі оснащені сучасною системою гальмування, кондиціонером, супутниковою навігацією та системою допомоги під час паркування.


Звичайно, електромобілі в Україні значно дорожчі за свої бензинові аналоги. Але їх експлуатація обходиться орендодавцям значно дешевше. Наприклад, 100 км пробігу на електромобілі обходиться до 10 гривень, в той час, як така сама поїздка на бензиновому автомобілі буде коштувати від 100 до 350 гривень в залежності від двигуна. Взяти автомобіль на прокат можна на сайті прокат-авто.com.ua.

Електромобіль розвиває доволі непогану швидкість – до 145 км/год. Повний заряд акумулятора дає можливість проїхати майже 160 км без додаткової підзарядки. Зарядити авто можна від будь-якої розетки, потужністю 220 Вольт. Для цього в автопрокаті надають спеціальний кабель. Що стосується інфраструктури, то в Одесі вона ще не досить розвинена. Зарядити електрокар можна в селі Нерубайське та в Аркадії.

По словам члена академії наук України, фахівця з електромобілів Олександра Туза, в Україні від ракових та легеневих хвороб, спровокованих вихлопними газами від автомобілів, кожного року помирає близько 700 тисяч людей. В повітря викидається близько трьох тонн чадного газу в рік. Гірша ситуація спостерігається лише в промислових районах Китаю, Японії та Індії. До того ж, у вітчизняному паливі міститься велика кількість шкідливих для організму речовин: свинцю, нікелю та цинку. Часто їх вміст перевищує допустиму норму в десятки разів.

На думку фахівців, використання електромобілів допоможе вирівняти денне та нічне споживання електроенергії. Перепади в споживанні енергії створюють загрозу всій енергетичній системі країни. В Європі ця проблема вирішується завдяки тому, що електромобілі заряджаються в нічний час. Україна взяла на себе зобов'язання замінити половину всіх автомобілів на електрокари вже до 2030 року. Але цьому заважає відсутність достатньої кількості станцій зарядки.

В Одеській асоціації транспортників зазначають, що в найближчий час буде введено швидкісний трамвай, який буде працювати на електродвигуні. Він буде курсувати від Пересипу до залізничного вокзалу та проходитиме під землею.

Джерело: http://www.segodnya.ua/regions/odessa/prokat-elektromobilya-v-odesse-nochnaya-zaryadka-i-razgon-do-1

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.