Як отримати додатковий дохід на своєму авто? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 09.03.2016 12:21 · Розділ: Авто-мото

Сьогодні автомобіль – недешеве задоволення. Не рятує навіть легке зниження цін на паливо. Не варто забувати, що крім заправки, автівку треба час від часу ремонтувати та обслуговувати. А це стало багатьом автовласникам не по кишені. Люди все частіше добираються до роботи громадським транспортом, а машину залишають для невідкладних поїздок. Тим не менше, деяким людям вдається перетворити свій автомобіль на додаткове джерело заробітку. Уявіть собі, що автомобіль може приносити кілька тисяч гривень додаткового доходу щомісячно.


1. Реклама на борту. Мабуть, це один із найзручніших способів заробити. Для цього потрібно звернутися в рекламне агентство або зайти на спеціалізований сайт, де можна «зустрітися» з потенційним рекламодавцем та домовитися з ним про співпрацю. Один із керівників такого порталу розповів, що механізм роботи доволі простий. Власник авто реєструється на сайті, подає всі відомості про свій автомобіль, включаючи марку, пробіг, райони перебування. Також необхідно розмістити фото свого автомобіля. Через деякий час знаходиться зацікавлена компанія, яка виходить на зв'язок з власником. Обклеївши свій автомобіль рекламою, можна заробити біля 3 тис. гривень.

2. Віддам машину в добрі руки. Якщо автомобіль стоїть без діла, то чому б йому не заробити гроші для свого власника? Перетворити її на додаткове джерело доходу можна, здавши напрокат. Прокат авто в Киеве принесе власникові до 5 тис. гривень щомісячно. Це досить ризикована справа, тому, укладаючи договір, необхідно звертати увагу на всі дрібниці, адже слідкувати за автомобілем ніхто не стане, а використовувати його будуть в 2-3 зміни.

3. Зоотаксист. Ще один вид заробітку, який не потребує додаткових капіталовкладень і займає не дуже багато часу. Цей сервіс вже давно поширений в європейських країнах. Сьогодні є небагато компаній, які надають послуги перевезення тварин. Як правило, це ветеринарні клініки або служби таксі, які беруть за такий проїзд в два рази більше, ніж просто в «без тваринного» пасажира.

4. Кур'єрський експрес. Багато компаній, які займаються інтернет-продажами, шукають співробітників для доставки товару. Звичайно, вони покривають витрати на пальне, але все ж, перевага віддається транспорту на газу. Звертається увага на стан автомобіля, адже старий розбитий транспорт може зірвати доставку. Заробіток залежить від графіку роботи. Наприклад, за три години кур'єр заробляє 100 гривень. Також на заробіток впливає специфіка товару. Найменше можна заробити на доставці піци або суші. За десять замовлень піцерія платить приблизно 250 гривень. На техніці можна заробити більше, але відповідальність за вантаж значно вища.

Джерело: http://www.segodnya.ua/economics/avto/top-5-sposobov-poluchit-dopolnitelnyy-dohod-na-svoem-avto-6917

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.