Подорож до Греції: корисні поради Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 04.03.2016 20:44 · Розділ: Життя

«У грецького сонця немає кризи»! – проголошують туроператори перед початком сезону. Дійсно, економічні проблеми, які постійно струшують країну, туристам тільки на руку. Народу менше – більше місця на пляжі, а грецьке сонце, все те ж, що в свій час світило Ахіллесу чи Одисею. Серед туристів користуються популярністю два найбільші грецькі острови – Санторіні та Міконосе, який ще називають «грецька Ібіца». Інші три острови дуже крихітні.

На скільки днів потрібно їхати?

Оптимальна тривалість туру на Санторіні становить чотири-п´ять днів, на Міконосе або Паросе – до восьми днів. Тури в Грецію можна придбати на www.xo.ua/greece. Звичайно, острови - це досить обмежений простір для прогулянок. Можна відвідати який–небудь сусідній острівець. Але обов’язково забронюйте житло, щоб не залишитися без даху над головою.

Які речі взяти з собою?

Вирушаючи на Санторіні або Міконосе, варто знати, що там постійно дують сильні вітри. Вдень вони допомагають перенести спеку, а вночі через них буває дуже холодно, тому не забудьте куртки і закрите взуття.

Що скуштувати?

Як відомо, алкогольний символ Греції - коньяк Метакса. Візитна карточка Санторіні – вино Вінсанто. Для його виробництва виноград сушать два тижні на сонці. Вино не містить цукру, але воно дуже солодке. Цей алкогольний напій залишає післясмак сухого вина. Якщо говорити про їжу, то на островах поширена традиційна грецька кухня. Її топ-страви – це мусака, саганак та грецький салат. Вибирайте ту таверну, де сидить найбільше місцевих жителів.

Що привезти з собою?

У сувенірних крамницях можна купити все – тарілки, свічники і навіть авторську кераміку. На Санторіні можна придбати красивий бавовняний одяг. Не проходьте повз грецькі сандалії. Вони зроблені з натуральної шкіри, дуже зручні і коштують лише двадцять п’ять євро.

Джерело: http://www.segodnya.ua/life/travel/puteshectvie-v-hretsiju-poleznye-covety.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.