Декілька простих способів, які допоможуть заощадити на покупці книг Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 04.03.2016 18:30 · Розділ: Освіта

Читання книг – це досить благородне заняття. Декому вистачає прочитати двох книг на рік, а інші поглинають книгу за книгою, вважаючи це життєвою необхідністю. Ціни на книги не стоять на місці. На бестселери вони часом просто захмарні.


Це стосується не тільки художньої, а й учбової літератури, яку батьки повинні купувати своїм дітям власним коштом. Добре, що підручники 4 клас та іншу шкільну літературу можна купити в інтернет-магазинах по доступній ціні, а що робити всім іншим читачам, які не хочуть собі відмовляти в задоволенні читати художні книги? Як знайти правильний спосіб діставати потрібні книги і при цьому заощадити гроші?

Пропонуємо вашій увазі декілька способів, які допоможуть вирішити цю проблему.
1. Буккроссинг – це такий собі книговорот, коли хтось один прочитав книжку і залишив її в громадському місці для іншої людини. При цьому можна самому скористатися такими способом і знайти собі потрібну книгу. Це цілком реально. Наприклад, в Києві створені спеціальні будочки, де можна обмінятися книжками. Вони є в парку Шевченка та в деяких кафе.

2. Букіністичні магазини і базари користуються популярністю серед цінителів рідкісних книг. Тут можна купити книжки з автографами чи спеціальними позначками авторів.

3. Придбання книг на компанію. Якщо у вас і ваших друзів схожі смаки, то покупка книг для всіх – досить непоганий спосіб заощадити гроші і при цьому отримати бажане.

4. Електронні книги мають безліч переваг, серед яких необхідно відмітити великий асортимент, легкість у користуванні та доступна ціна самої електронної книги.

5. Бібліотека. Більшість із нас останній раз були в бібліотеці ще в університетські роки. Але знайте, вони існують і тепер. А деякі з них – в досить непоганому стані. Ви можете знайти тут книгу, яку давно мріяли прочитати. Час від часу в бібліотеках з’являються цікаві новинки.

6. Розпродажі та акції бувають не тільки в магазинах взуття та одягу. Ії проводять і в книжкових крамницях. Придбати книги можна в два рази дешевше. Також в магазинах є полиці, де продаються уцінені книги. Там також можна знайти щось вартісне.

Джерело: http://www.segodnya.ua/life/lsociety/kak-sekonomit-na-pokupkah-knig-top-6-prostyh-sposobov-690057.ht

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.