В Одесі дітей вчать готувати суші та створювати комп’ютерні ігри Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 29.02.2016 16:27 · Розділ: Освіта

В Одесі стають популярними курси для дітей, де можна отримати навички для майбутньої професії ще до закінчення школи. Чому можна навчити дітвору в такому віці? Юні одесити відвідують численні курси та майстер-класи. Наприклад, в комп’ютерній академії дитина може опанувати професію в сфері інформаційних технологій ще до закінчення середньої школи.


Учень може навчитися створювати нескладні комп’ютерні ігри. Вони можуть стати не тільки успешными геймерами, як більшість їх однолітків, а й талановитими програмістами. Також в академії діти малюють спец-ефекти до фільмів, вчаться розбирати та збирати комп’ютерну техніку та створюють сайти. Записатися на курси можна з 9 років. Навчання триває 5 років. Набір проходить чотири рази на рік. Останнім часом спостерігається збільшення кількості бажаючих навчатися в комп’ютерній академії.

Багато дітлахів відвідують кулінарні курси. Тут можна навчитися робити все те, що полюбляють не тільки діти, а й дорослі. Наприклад, діти з задоволенням готують пасту, піцу, суші та різноманітні солодощі.

Є заняття і для любителів творчості. В одеському туристичному центрі діти вчаться розпису хною, виготовляють екосумки, креми, мило, шиють ляльки та роблять прикраси своїми руками.

В Одесі вже багато років працює Центр естетичного розвитку. В ньому діти займаються хореографією та акторською майстерністю. Для тих, хто хоче зробити зі своєї дитини зірку, є продюсерський центр. Тут навчають акторській майстерності, вокалу, роботі на телебаченні. Діти мають змогу проходити практику, беручи участь в реальних телепередачах, ток-шоу та новорічних вогниках.

Педагоги та психологи в один голос заявляють, що різноманітні курси дуже корисні для дітей. Малюкам цікаві такі заняття, адже кожен з них ще з дитинства знає, ким хоче стати в майбутньому. Маючи певні навички, людина буде почувати себе набагато впевненіше, заробляючи на цьому гроші.

Джерело: http://www.segodnya.ua/regions/odessa/v-odesse-detey-uchat-gotovit-sushi-i-sozdavat-kompyuternye-igr

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.