Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 29.02.2016 15:45 · Розділ: Кіно

Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


Перед церемонією вручення відомий актор насмілився розповісти про те, що вживання наркотичних речовин – дуже поширене явище серед зірок світового масштабу. Він вважає, що від цієї поганої звички його врятувало те, що в дитинстві він побачив, що буває з людьми, які вживають різні наркотики. Кодировка от наркотиков гарантує повну відмову від вживання тих чи інших наркотичних засобів в майбутньому.

Ді Капріо розповів, що він жив з мамою в Лос-Анджелесі – в одному з найбідніших районів. Кожного дня він ходив до школи та дорогою бачив наркоманів. Вони були всюди – брудні і в наркотичному забутті. Йому було страшно за цих людей. А особливо хлопчик боявся стати схожим на них. Це стало стимулом в його житті. Лео вважає, що саме це допомогло йому стати відомим актором та досягти такого успіху в кіноіндустрії. Він також наголосив, що ніколи не впустить в своє життя наркотики.

Після цього зізнання шанувальники Ді Капріо полегшено зітхнули, адже ходили чутки, що актор вживає наркотики. Після того, як Леонардо Ді Капріо зіграв наркомана в кінокомедії Мартіна Скорсезе «Вовк із Уолл-стріт», зарубіжна преса пустила чутки про наркозалежність самого актора. Мабуть журналістів здивувало те, як переконливо Ді Капріо зіграв головного героя. Їм здалося, що образ наркомана був взятий з власного досвіду. Тоді за блискуче зіграну роль він так і не отримав заповітну статуетку. Але в цьому році доля усміхнулась йому – і він вперше був нагороджений престижною премією «Оскар».

Джерело: http://www.segodnya.ua/culture/stars/leonardo-di-kaprio-rasskazal-kak-narkotiki-povliyali-na-ego-zhi

Інші новини розділу