Коли краще купувати житло? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 27.02.2016 18:38 · Розділ: Життя

Придбання житла – одне з найважливіших питань у житті людей. Тому до цієї справи необхідно ставитися дуже відповідально. Спеціалісти з нерухомості вивчають сезонні тенденції попиту на житло. Перед тим, як укласти угоду купівлі-продажу, необхідно враховувати всі нюанси попиту та пропозиції. Як виявилось, вони залежать від сезону.


Згідно з аналітичними даними, кожного року повторюються сезонні тенденції на ринку нерухомості. Наприклад, січень – це найбільш безнадійна пора з точки зору покупки чи продажу нерухомості. В лютому і березні ситуація дещо стабілізується. Продажа домов Киев активізується і відмічається збільшення кількості укладених угод.

На початку весни зростає попит на житло економ-класу. Збільшується кількість угод з квартирами без ремонту. Це пов’язано з тим, що покупці планують привести до ладу своє житло до початку осені, так як це найбільш вдалий період для таких справ. Також в цей час сім'ї з дітьми намагаються вирішити квартирне питання до початку нового навчального року.

Вже в квітні покупці починають цікавитися більш дорогим житлом. Покупці елітного житла планують закінчити угоди до початку травневих свят та спокійно відпочити десь за містом або за кордоном. Відносне затишшя спостерігається і в період літніх відпусток. Особливо це стосується червня та липня. В серпні на ринок виходять ті покупці, які бояться, що восени піднімуться ціни на житло. У вересні зростає кількість нерухомості, вставленої на продаж. Ціни починають зростати, а економ-пропозицій стає все менше. В листопаді зростає кількість угод купівлі-продажу елітного житла. В грудні покупці намагаються вирішити питання з покупкою нерухомості та відправитися на новорічні канікули. Таким чином, найбільш активно купують житло в березні, квітні і листопаді.

Джерело: http://cikavosti.com/koli-krashhe-kupuvati-neruhomist/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.