Неймовірні виграші в букмекерських конторах Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 22.02.2016 17:31 · Розділ: Цікаві факти

Більшість гравців, які роками роблять ставки в букмекерських конторах, впевнені в тому, що варто дослухатися до своєї інтуїції. Однак житель Іпсвіча має власний погляд на це. Він вірить віщим снам, і саме це допомагає йому вигравати шалені гроші. В 2005 році йому наснилося, як один з гравців його улюбленої команди «Ліверпуль» забиває гол зі своєї половини поля. Не довго думаючи, він пішов в одну з букмекерських контор та поставив 200 фунтів на коефіцієнт 124. Невдовзі це трапилося наяву. Після цього він двічі ставив на гравців футбольних команд і вигравав.


Сьогодні робити ставки можна в інтернеті. Молода букмекерська контора Betboo приймає ставки з 2010 року. Betboo функціонує лише в інтернеті. Стаціонарних пунктів прийому ставок не існує. Сайт букмекерської контори має класичний стиль. Кольорова гамма сайту помірна. Це переважно зелений та чорний колір. За допомогою панелі управління здійснюється перехід в головні розділи. Betboo вже декілька років працює на міжнародному букмекерському ринку, тому їй довіряє багато користувачів.

На сайті букмекерської контори можна знайти вигідні пропозиції від букмекерів. Кожного дня робляться ставки на більш ніж десять тисяч подій. Сюди входять ставки на соціально значимі події, в тому числі, на політичні. Головна увага приділяється спортивним змаганням, які користуються популярністю в європейських країнах. Ви можете вибрати позицію з тридцяти видів спорту. Трапляються й більш екзотичні види спорту – наприклад, австралійський футбол чи крикет. Особливою популярністю користується футбол. Букмекерська контора Betboo працює без перерви та вихідних, тому в будь-який момент можна стати щасливчиком, який виграє шалену суму грошей. Також можна взяти участь в різноманітних акціях та розіграшах подарунків.

Так от, про шалені виграші. Навіть невеликі ставки дають можливість виграти. Гарним прикладом може послужити ставка, зроблена на кінних перегонах в 1995 році в Англії (Ноттингем). Тоді хтось зробив ставку на слабкого коня, в якого не було ніяких шансів на перемогу. Не дивлячись на це, кінь став переможцем. А людина, яка поставила 5 пенсів, виграла 153644,40 фунтів стерлінгів.

Ще одна цікава історія трапилась в Англії. Едвард Ходсон поставив на скачках на досить слабкого та непопулярного коня 55 пенсів, а виграв - 2 176 211,40 фунтів стерлінгів. Тоді він зміг отримати лише 3000, адже букмекерська контора установила певний ліміт на видачу коштів. Таким чином, зробивши ставки на непримітну футбольну команду чи на не досить відомого спортсмена, можна стати справжнім мільйонером.

Джерело: http://3betlike.pro/stavki-na-sport/stavki-articles/interesnoe-chtivo/neveroyatnye-vyigryshi-v-bukme

Інші новини розділу