Автомобільні обереги - ікони від аварій Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 22.02.2016 10:32 · Розділ: Авто-мото

Останнім часом автомобілісти все частіше обклеюють автівки іконами, оберегами та різноманітними талісманами. Деякі з них відносяться до цього аж занадто фанатично і вішають десятки портретів святих для того, щоб ті уберегли їх від біди в потрібний час. Також популярним стало освячення автомобілів і читання молитов про порятунок пасажирів. Деякі шофери частенько читають молитви, які уберігають машини від угону чи пограбування.


В салонах автомобілів у далекобійників можна побачити старі ікони, що передавалися з покоління в покоління. Купити церковні ікони можна в храмі або на сайті http://cerkovna-lavka.com/prestoly.html. Молоді люди більш «просунуті». Вони не поспішають купувати зображення святих, а банально користуються смартфонами та іншими гаджетами, на які дорогою встановлюють заставку святого і прикріплюють його недалеко від керма. Водії вірять в те, що святі їм допомагають та розповідають, що часто на місці страшних ДТП, в яких дивом вдалося вижити, знаходили іконки.
Які ікони є найпопулярнішими?

Часто на дзеркалі можна побачити лик святого Миколая Чудотворця. Він є покровителем мандрівників – моряків, пілотів, водіїв, а також всіх пасажирів. Збираючись в подорож, люди подумки звертаються до святого. Кажуть, що спеціальної молитви до Миколая Чудотворця вивчати не потрібно. Можна формувати прохання своїми словами.

Найбільш шанована в християнському світі потрійна ікона із зображенням Ісуса, Богородиці і Миколи Чудотворця. Вона має надзвичайну силу та оберігає не тільки водія та пасажирів, а й автомобіль. Але вішати її треба на видному місці, а не зберігати в бардачку чи гаманці, як це роблять деякі водії.

Хрест – це особливий атрибут. Священники запевняють, що він захищає водія та автомобіль від нечистої сили. Він повинен бути освячений, а на зворотному боці є надпис «Спаси і збережи». Інакше хрестик буде звичайною прикрасою.

Часто водії мають іконки святих, які відповідають їхнім іменам. Деякі автомобілісти, що побували в ДТП кажуть, що в найстрашніший момент вони бачили лик святого. Можливо, саме завдяки йому вони й виживали.

Священники попереджають, що ікони потрібно поважати. Наприклад, не можна їх викидати, якщо вони вигоріли на сонці або були встановлені попереднім власником автомобіля. Ікони можна змінювати, але ні в якому разі не викидати їх. Краще, щоб вони залишалися в автомобілі. Нові ікони потрібно обов'язково освячувати в храмі.

Джерело: http://www.segodnya.ua/life/stories/avtomobilnye-oberegi-ikony-ot-gai-i-avariy-555586.html

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.