Як підвищити статус компанії? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 22.02.2016 09:18 · Розділ: Нові технології

Для просування та успішної роботи організації потрібно мати не тільки юридичну адресу, телефон та електронну пошту, а й корпоративний сайт.


Тому більшість підприємців, які мають власний бізнес, звертаються за допомогою до спеціалістів студії «Ап», що знаходиться за адресою: Московский проспект, 8, Корпус 1. оф. 215 Київ, Україна 04073, тел: +380 44 222 8790 / +380 44 482 4947. На сайті https://www.studio-up.com.ua/ розміщена детальна інформація про надання послуг та виконання робіт, направлених на всебічне просування сайту в інтернеті.

Створення корпоративного сайту вважається досить складним завданням, але не тоді, коли за справу беруться фахівці. Основною метою підприємців та бізнесменів, які звертаються в студії, є формування позитивного образу компанії. Коли компанія має власний сайт, вона вважається більш успішною і презентабельною. Тільки в такому випадку можна говорити про її успішну та ефективну роботу.

Звернувшись в студію, можна отримати:
Просування сайту в Україні - https://www.studio-up.com.ua/
Послуги smm - https://www.studio-up.com.ua/smm.html
Електронні розсилки https://www.studio-up.com.ua/electronnye-rassilky.html
Seo аналіз сайту - https://www.studio-up.com.ua/seo-analysis.html.

Спеціалісти розроблять сайт, який буде мати широкі функціональні можливості, поєднані з приємним та яскравим дизайном. Клієнт зможе швидко та легко знайти потрібну йому інформацію.
Для того, щоб створити гідний корпоративний сайт потрібно визначитися з його майбутньою структурою. Головна сторінка має розділи, серед яких найбільш поширеними є:
1. Про компанію.
2. Реєстрація.
3. Каталог продукції.
4. Контакти.
5. Послуги.
6. Новини сайту.
7. Питання-відповіді.
В більшості випадків компанії мають корпоративний сайт, що містить всі перераховані розділи. Керівник самостійно визначає, яким чином буде наповнений інтернет-ресурс.

Джерело: http://cikavosti.com/vzyatsya-za-sozdanie-korporativnyih-saytov-povyisit-status-sobstvennoy-kompanii

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.