Як почати поліграфічний бізнес? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 21.02.2016 12:10 · Розділ: Життя

Поштова скринька, заповнена різнокольоровими брошурами та буклетами, вже нікого не здивує. Поліграфічна продукція переслідує нас в торгових центрах, магазинах та на вулиці. Тому не дивно, що сучасні підприємці цікавляться поліграфічним бізнесом та всім, що з ним повязано. Ця інформація стане корисною для тих, хто вирішив відкрити друкарню з нуля.


Для початку необхідно вибрати обладнання. Для того, щоб організувати невеличкий бізнес, необхідно купить різак для визиток та іншої друкованої продукції, лазерний принтер, ноутбук чи комп'ютер для розробки дизайну. Для міні-друкарні такого комплекту обладнання буде цілком достатньо. Великий бізнес потребує більше обладнання, а відповідно, - і більше коштів. Практика показує, що не варто купувати дешеву професійну техніку. Якщо коштів не вистачає, то краще придбати недорогі витратні матеріали – фарби та форми.

Починати роботу необхідно з маленьких замовлень. Надіятися на дорогі замовлення не варто. Нехай вони будуть невеликі, але постійні. Адже сидіти в цеху з обладнанням та нічого не заробляти – не дуже вдалий початок бізнесу.

Поліграфічний бізнес – це не тільки друк рекламних листівок чи буклетів. Підприємці, які відкрили друкарню, отримують досить різноманітні замовлення. Успішні бізнесмени починають з невеликих замовлень. Наприклад, роздруковують ювілейне видання популярного журналу, потім газету тощо.

Не варто забувати про туристичний потенціал місцевості, в якій знаходиться друкарня. Кожне місто, нехай і невеличке, пишається своїм історичними минулим. Тому можна роздрукувати кілька тисяч путівників, які принесуть додатковий прибуток. Якщо ж друкарня не отримує ніяких замовлень, то зверніться до місцевого відділу культури. Ви будете здивовані, скільки творчих людей хочуть видати свої праці за доступною ціною.

На Заході часто друкують свої твори талановиті письменники. Вони розлітаються з неймовірною швидкістю. При цьому видавництва отримують неймовірні прибутки. Вітчизняний ринок далекий від цього. Можливо, в майбутньому кількість перейде в якість, а поліграфічний бізнес вийде на новий рівень. Якщо в цей момент ви будете у всеозброєнні, то успіх гарантований.

Джерело: http://work-place.net/?p=2703

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.