У Данії будують місто без автомобілів Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 20.02.2016 19:03 · Розділ: Життя

Данія – маленька країна, яка має красиву природу та багату історію. Її жителі пишаються мальовничими селами та містами, середньовічними замками та пам'ятками минулих століть, тінистими лісами та кристально чистими озерами. Данія – одна із найчистіших країн світу. Будинки здаються тільки но-пофарбованими, а зелень – неприродно яскравою.


Влада країни не зупиняється на досягнутому. Недалеко від Орхуса, другого по величині міста Данії, розпочалося будівництво унікального населеного пункту, який матиме назву Nye, що перекладається, як «Новий». Детальну інформацію про будівництво споруд з екологічно чистих та надійних матеріалів можна знайти на http://ctcholding.kz/uslugi/bystrovozvodimye-zdaniya.

Планується, що містечко буде оточене зеленими лісами та полями. Це покращить екологію в регіоні. Населений пункт розділятиметься на сім дистриктів з квітковими алеями, парками та водними каналами. В ньому облаштують багато дитячих та спортивних майданчиків. Це місто буде особливим. Влада планує заборонити користування особистими автомобілями. Будівництво завершиться не раніше 2020 року. В місті буде проживати близько 15 тисяч жителів. Також воно відкриється для гостей та туристів.

Творці проекту запевняють, що життя в цьому місті буде комфортабельним та зручним. Як стало відомо, новий населений пункт нагадує відомий китайський проект Great City, який був створений для поліпшення життя його мешканців.

Людей, що проживатимуть в місті Nye, не турбуватиме шум автомобілів та вихлопні гази. Вони забудуть, що таке автомобільні аварії та збиті пішоходи. Це сприятиме зменшенню смертності на вулицях міста. До міста від Орхуса можна буде дістатися трамваєм. В спеціальній зоні, яка знаходитиметься недалеко від населеного пункту, зроблять стоянку, де приїжджі зможуть залишити свої автомобілі. Далі всі бажаючі зможуть дістатися до міста пішки. На думку авторів проекту, це сприятиме поліпшенню здоров’я людей та зблизить їх.

Джерело: http://your-happy-life.com/v-danii-poyavitsya-gorod-bez-avtomobiley/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.