Українці активно купують нерухомість в Європі: як відрізняються умови в різних країнах Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 18.02.2016 20:39 · Розділ: Життя

Купівля житла в Європі – давно не екзотика для заможних українців. Попит на неї росте ще з 2014 року. Перш за все, це зумовлено нестабільністю політичної та економічної ситуації в країні.


Раніше українці купували нерухомість за кордоном для збереження або вигідного вкладення своїх валютних заощаджень. В цьому році покупці бажають володіти нерухомістю для проживання, відпочинку та для здачі в оренду. Купити квартиру за вигідною ціною можна тут.

Експерти з нерухомості розповідають, що змінилися і основні вимоги до об’єкта нерухомості. Українці бажають переїхати з сім’єю та якомога швидше вселитися, якщо виникне така необхідність. Тим більше, що в Європі можна легко підібрати будь-яку нерухомість за цінами, які є в Україні.

Найчастіше у ріелторів просять підібрати квартиру, яка б коштувала близько сорока тис. євро. За ці гроші можна знайти нерухомість в багатьох європейських країнах. Її можна здати в оренду та заробляти на ній. А далі все залежить від смаку покупця: хтось купує квартиру в Болгарії, а хтось – в Угорщині чи на Кіпрі.

Як відрізняються умови придбання нерухомості в кожній із країн? В Болгарії популярністю користуються квартири готельного типу. У Варні можна купити житло за п'ятнадцять тис. євро, а в Сонячному березі – за двадцять п'ять тис. євро. Житло в новобудові дещо дорожче – від двадцяти семи тис. євро. Також треба заплатити за оформлення угоди та три проценти від кадастрової вартості. За ці ж гроші, що і на курортах, можна придбати житло в інших містах Болгарії. Однак, якщо власник планує здавати нерухомість в оренду, то вона тут буде значно нижча. Ця країна вважається ідеальним місцем для пенсіонерів, адже для проживання в країні не потрібно мати нерухомість. Досить довідки в соцзабезу та договору про довгострокову оренду.

На околицях великих міст Угорщини можна знайти житло за сорок тис. євро. Купуючи нерухомість недалеко від термальних курортів, його можна вигідно здати. При покупці квартири чи будинку в Угорщині потрібно заплатити чотири проценти від її кадастрової вартості. На відміну від більшості європейських країн щорічного податку на нерухомість в Угорщині не введено, крім міст в курортних зонах.

В Іспанії за сорок тис. євро можна знайти непогану квартиру у місті на вторинному ринку. До суми договору додаються витрати на оформлення (плата посереднику), податок за передання - сім відсотків від основної вартості житла. Дуже дороге і обслуговування – до однієї тис. євро в рік. Додайте до цього податки. Для житлових будинків та квартир вона становить сім процентів, а для комерційної нерухомості - шістнадцять процентів. Здати в оренду житло можна через агента. Він візьме за свої послуги до двадцяти процентів.

Нерухомість в курортному регіоні за сорок тис. євро в Туреччині можна придбати недалеко від морського узбережжя. Це може бути квартира зі спальнею та вітальнею. Щоб оформити договір, необхідно заплатити дві-три тис. євро. Обслуговування – близько ста євро та податок – 0,2 процента від кадастрової вартості. Здавати житло в оренду тут досить вигідно.

Джерело: http://www.segodnya.ua/economics/realty/ukraincy-aktivno-pokupayut-nedvizhimost-v-evrope-kak-otlicha

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.