Мовний бартер: українці можуть вчити іноземні мови і навчати іноземців Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 17.02.2016 19:22 · Розділ: Освіта

Знання іноземних мов – це не тільки модно, а й життєво необхідно. Однак в цьому питанні є свої камені спотикання. Час занять не зовсім підходить для учня або ж послуги репетитора досить дорогі.


Прогрес пропонує компроміс. Сьогодні можна вивчити будь-яку іноземну мову разом з іноземцем. Є безліч корисних інтернет-ресурсів, тому якщо вас цікавить англійська для дітей чи будь-яка інша мова, то ця інформація стане вам у пригоді.

Пропонуємо вашій увазі інтернет-ресурси, на яких українці можуть безкоштовно підтягти свої знання іноземної мови та познайомитися з її носієм.

Lang-8. На сайті зареєстровані представники 190 країн світу. Ви реєструєтесь, розсилаєте запити дружби носіям тієї мови, що вивчається. Потім пишете про себе на тій мові, яку ви плануєте вивчати. Всі бажаючі можуть виправити помилки у вашому пості і прокоментувати ваше повідомлення. Таким чином, користувач має можливість спілкуватися з іноземцями, пише їм та виправляє чужі помилки. Наприклад, сервіс може стати у пригоді тим, хто хоче відіслати супровідний лист іноземному роботодавцю, але не знає, чи правильно він складений. За перевірки і виправлення чужих постів ви отримуєте L-поінти. Вони дають можливість більшої кількості перевірок вашої роботи.

Englishbaby призначений виключно для вивчення англійської мови. Працювати тут дуже просто. Ви реєструєтесь, заповнюєте анкету, розповідаєте про свої захоплення і відразу отримуєте доступ до словників, тестів, аудіо-уроків. Також ви маєте можливість завести нові знайомства, які стануть корисними для вивчення англійської мови. Після того, як ви знайдете цікавого співрозмовника, можете запропонувати йому особисту переписку або зв'язатися з ним по відео.

Livemocha пропонує уроки по 36 мовам. Меню сайту досить просте. Ви вибираєте курси та уроки, до яких можна повертатися, якщо це необхідно, та мовних партнерів. Кожний урок включає в себе лексику, правильне вживання слів, вміння писати, говорити та розпізнавати мову. Також ви вибираєте варіант перевірки. Оцінка роботи прийде вам на електронну пошту. Паралельно треба допомагати іншим, перевіряючи їхні роботи.

Busuu - інтернет-ресурс, який дає можливість практикувати розмовну мову та отримувати нові знання. Для цього потрібно подружитися з новими людьми та не соромитися викликати їх на розмову за допомогою функції busuu-talk. Після вашого запрошення користувач дає згоду на спілкування з вами і починає переписуватися з вами у вигляді текстових повідомлень. В безкоштовному режимі є багато тестів і вправ, за виконання яких ви отримуєте бонуси. Чим більше ви їх набираєте, тим більше опцій стануть доступними. Не забувайте перевіряти й інші пости, адже це обов'язкова умова користування інтернет-ресурсом.

Джерело: http://www.segodnya.ua/life/education/yazykovoy-barter-ukraincy-mogut-uchit-inostrannye-yazyki-obuch

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.