Курси 1С: для чого потрібні і кому знадобляться Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 17.02.2016 14:49 · Розділ: Освіта

Сьогодні знання програми 1С від своїх підлеглих вимагає все більше роботодавців. Це стало необхідним не тільки для бухгалтерів, але і для секретарів, менеджерів з продажу, адміністраторів. Глибокі знання програми потрібні саме бухгалтерам. Що стосується тих, хто так чи інакше має відношення до торгівлі, то їх можна навчити за тиждень. Це пов'язано з тим, що такі спеціалісти виконують не такі складні завдання, як бухгалтери.


Вивчити програму 1С можна на спеціальних курсах. Їх досить багато у великих містах. Необхідно знати, що є навчальні центри, сертифіковані «1С». Вони пропонують пройти навчання відповідно до стандартної програми. Є й авторські курси, створені практикуючими спеціалістами, які працюють по своїй особистій методиці.

З чого починати?

Новачкам рекомендують почати курси з нуля. Крім основної програми, там вивчаються основи бухгалтерського обліку. На таких курсах дають виконувати багато домашніх завдань та вчаться заповнювати документи. Спочатку це відбувається вручну. На кожному уроці вивчають нову тему. Наприклад: «нарахування заробітної плати», «документообіг», «обновление нетиповой конфигурации», «ведення бухгалтерської документації».

Освоєння програми 1С онлайн

Аудиторія курсів – це переважно жінки від 25 до 45 років. Хтось хоче перекваліфікуватися, а когось не довчили у вузі. Навчальні центри дають можливість навчатися в режимі онлайн. Студент прикріплений до викладача. Він може задавати йому питання, що виникають в процесі навчання. Доступ до програм і завдання даються через Інтернет. Так само перевіряються і виконані роботи. Практику можна проходити в будь-який зручний для студента час.

Не тільки для бухгалтерів

Є курси, на які приходять менеджери, адміністратори, працівники складів. В більшості випадків, це люди, яким потрібне базове знання програми 1С. Їх потрібно навчити працювати з накладними, рахунками, касовими документами, платіжними дорученнями тощо. Зазвичай, вони проходять скорочений курс. Такі курси часто відвідують айтішники, які планують займатися програмуванням в 1С.

Кому знадобиться?

Знання програми 1С може стати в пригоді підприємцям-початківцям, які планують відкрити свою справу, але нічого в цьому не розуміють. Їм підходять курси, де вивчають все з початку. Весь курс необхідно освоювати тим, хто працює на підприємстві - платнику ПДВ, має найманих робітників та знаходиться на загальній системі оподаткування. Не такий складний бухгалтерський облік у компаній, що працюють на єдиному податку. Індивідуальні підприємці також відвідують курси і проходять скорочене навчання.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.