Як прищепити своїй дитині відчуття стилю? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 16.02.2016 17:00 · Розділ: Краса і здоров'я

Як відомо, діти багато в чому копіюють своїх батьків. Вони здатні скопіювати не лише добре, а й погане. Саме батьки стають воротами в зовнішній світ, через які дитина пізнає, що таке «погано» і «добре», як поводитися в різних життєвих ситуаціях та до чого прагнути. Це стосується і зовнішнього вигляду. Дитина копіює стиль своїх батьків. Саме тому необхідно завжди мати гарний вигляд, щоб бути гідним прикладом.


На думку психологів, відчуття стилю - це гармонійне поєднання внутрішнього світу та того, що ви на себе надягаєте. Важливо прищепити розуміння прекрасного з самого дитинства. Саме в цей час дитина здатна найкраще сприймати всю інформацію. Головне в формуванні відчуття стилю – не зламати внутрішній світ дитини.

Відомий український стиліст Марина Круглова розповіла, яких правил необхідно дотримуватися, щоб ваша дитина завжди була стильною.

Не можна зациклюватися на брендах і намагатися нав'язати їх своїй дитині. Більшість дівчат мріють мати сумку Louis Vuitton. Таке бажання пов'язане зовсім не з тим, що ця модель є оригінальною та якісною, а просто тому це надасть їм певного статусу та підвищить самооцінку. Потрібно подивитись, чи гармонує ця річ з усім гардеробом. Якісне дитяче взуття сьогодні можна придбати в інтернет магазині http://www.tapkinalapki.com.ua/catalog/kedy/, не переплачуючи гроші за бренди. Головний критерій вибору речей для дитини, яким повинні керуватися батьки, - це якість і зручність. Купуючи одяг, необхідно звертати увагу на тканину. Вона не повинна бути колючою чи скочуватися. Адже дитина відмовиться одягати цю річ, якою б дорогою та брендовою вона не була. Треба поцікавитися, хто виробник, звідки привезена тканина і що входить до її складу. Необхідно вчитися самому та вчити цьому свою дитину.

Не потрібно переробляти свою дитину. Прислухайтесь до її думки, дайте можливість розкритися та висловити свої бажання. Потрібно акуратно направляти та коректувати відчуття стилю. Уважно придивіться до своєї дитини. Можливо, вона любить танцювати, малювати, чи якось по іншому проявляти себе. Не заганяйте її в рамки, тому що ви можете перетворити її в сіру мишу, яка буде надягати на себе все підряд.

Прищепити своїй дитині гарний смак можна, залучаючи її до прекрасного. Водіть її на різноманітні виставки, ходіть разом в театр, кіно, подорожуйте, показуйте якомога більше гарного та всього того, що робить щасливим.

Джерело: http://www.segodnya.ua/life/lsociety/kak-privit-rebenku-chuvstvo-stilya-3-glavnyh-pravila-676054.htm

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.