Хобі як бізнес: чи можна заробити на пошитті лялькового одягу Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 14.02.2016 18:35 · Розділ: Суспільство

В усі часи люди намагаються заробити. Часом вони придумують таке, що на перший погляд здається смішним та нікому не потрібним. Але трапляється й так, що незвичайна ідея перетворюється в успішний бізнес, який приносить стабільний дохід.


Оксана Корж з Київської області вважає: для того, щоб заробити на хобі складних часів не буває. Разом з мамою вона шиє та продає одяг для ляльок. Оксана має три доньки. Вони, як і всі дівчатка, люблять гратися ляльками. Працюючи в магазині іграшок, жінка побачила, що одягу для ляльок дуже мало. А той що є, або неякісний або дорогий. Тоді вона вирішила зайнятися пошиттям іграшкового одягу. Тим паче, що сьогодні можна купити будь-яку тканину, фурнітуру чи заготовки для виготовлення різноманітних аксесуарів. Товари для творчості можна придбати на www.kancmarket.com.

Мама Оксани – професійна кравчиня. Час від часу вона шила наряди для ляльок, якими гралися її внучки. Це помітили виховательки з дитячого садочку і замовили в неї посібник для маленьких дівчаток, такий собі маленький гардероб, за допомогою якого дітки вчаться одягатися. Вона пошила ляльковий одяг на всі пори роки. Причому всі наряди були із справжніми ґудзиками, липучками та блискавками.

Після того, як ляльковий одяг почали замовляти знайомі, Оксана разом зі своєю мамою задумалися над тим, чи не зайнятися цією справою більш серйозно. Ніхто, крім чоловіка не підтримав Оксану, вважаючи, що на ляльковий одяг не буде попиту. В результаті клопітливої роботи відкрилося ательє «Дитинка», в якому можна придбати різноманітні наряди. Оксана займається пошиттям одягу для ляльок вже 5 років. Вона розповідає, що перед новим роком був неймовірний ажіотаж. Кравчині не встигали виконувати замовлення. Бувають і періоди «затишшя». Трапляється, що якусь модель не купують декілька місяців, тому її перестають шити. Буває й так, що для пупса купують цілий гардероб: від трусиків до верхнього одягу.

По сьогоднішнім міркам ціни на одяг мінімальні. Наприклад, плаття для Барбі коштує 25 гривень, а комплект одягу для великого пупса, який складається з 7 речей – до 200 гривень. З оптовими замовниками Оксана майже не працює. Мама Оксани не любить створювати однакові моделі. В одному платті вона пошила рукава ліхтариком, а в іншому пояс інакше припасувала. Виходить, що кожен наряд ексклюзивний.

Ця робота має свої особливості. Часом кравчиням доводиться відмовлятися від замовлення. Наприклад, коли одяг треба шити для популярних нині іграшок-монстрів чи вампірів, або коли просять наряд для ляльок-маляток 10-15 см. Підприємливі кравчині намагаються слідкувати за ляльковою модою. Вони виписують журнали, ходять на різноманітні лялькові виставки, обмінюються досвідом з іншими майстрами.

От і подумайте, чи варто купувати дитині нову ляльку за 200 гривень, чи досить буде оновити гардероб старої за 100 гривень? Одне можна сказати точно: дівчатка радіють такій покупці, як новій іграшці.

Джерело: http://www.segodnya.ua/life/work/hobbi-kak-biznes-kak-zarabotat-na-kukolnom-atele-688804.html

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.