Як народити хлопчика? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 11.02.2016 18:33 · Розділ: Краса і здоров'я

Вагітність та народження дитини – велика та довгоочікувана подія в житті кожної жінки. Хтось мріє про дівчинку, а хтось – про хлопчика. Є й такі, для яких стать майбутньої дитини немає ніякого значення.


Якщо ви мрієте народити хлопчика і навіть придбали для нього симпатичну пеленку кокон для новорожденных, то вам потрібно знати, що говорять про це вчені з усіх куточків світу.

Американські науковці з Північно-західного університету провели цікаве дослідження та встановили, що в жінок, які регулярно пропускають сніданок, імовірність народити дитину чоловічої статі знижується до 45% замість звичайних 51%. Тому необхідно завжди слідкувати за своїм харчуванням, а особливо за сніданком, який є дуже важливим для розвитку плоду.

Як відомо, під час землетрусів, повеней та воєн народжувалось набагато менше хлопчиків, ніж дівчат. Можна зробити висновок, що пропустити сніданок – це в якійсь мірі стрес для організму, як і під час стихійного лиха. Для того, щоб отримати такі висновки, вчені розглянули близько 700 000 жінок.

Ще одне дослідження було проведене фінляндськими спеціалістами. Згідно з їх висновками жінки, які народжують хлопців, живуть менше за тих, хто народжує дівчаток. Це зумовлено збільшеним навантаженням на організм жінки під час виношування дитини. Даний факт встановили вчені з Університету Турку. В таких жінок значно підвищується рівень тестостерону, який ослаблює імунну систему. Хлопчики швидко ростуть та набирають вагу в утробі матері. Це негативно впливає на самопочуття та здоров'я матері. Внаслідок підвищеного «зносу» організму життя мами скорочується майже на вісім місяців. Експерти наголошують, що ці дані вони отримали з урахуванням різних чинників, таких як соціальний статус та матеріальний стан жінок, які брали участь у дослідженні.

Джерело: http://www.segodnya.ua/life/health/rozhdenie-malchikov-sokrashchaet-zhizn-mamy-636526.html

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.