Серійний електрокар Mercedes-Benz вийде на ринок в 2010 році Автор: Вікторія · Опубліковано: 03.09.2009 17:43 · Розділ: Цікаві факти

На майбутньому мотошоу у Франкфурті компанія Mercedes-Benz представить концептуальний електромобіль BlueZero E-cell Plus. Серійну версію аналогічного електрокара планується поставити на конвеєр в наступному році та випускати в обмежених кількостях.

П’яти дверний хетчбек Mercedes-Benz BlueZero E-cell Plus побудований на модернізованій платформі нинішнього A-Class, а зовнішність прототипу дає уявлення про те, як буде виглядати модель B-Class наступного покоління, дебют якого відбудеться в 2012 році. Електрокар оснащений електродвигуном з максимальною потужністю 100 кВт/136 кінських сил (70 кВт/94 к.с. - робоча потужність мотора), який отримує енергію від комплекту літій-іонних акумуляторів. Також автомобіль може похвалитися трьох-циліндровим бензиновим турбодвигуном потужністю 67 кінських сил від Smart, що використовується виключно для підзарядки акумуляторів під час руху.

Фото взято з сайту newsland.ru
Фото взято з сайту newsland.ru

За даними виробника, запас ходу прототипу при пересуванні виключно на електротязі складає 99 кілометрів, а, при повному баку для пального, збільшується до 596 кілометрів. Акумулятори повністю заряджаються за 30 хвилин.

Як уточнюють у компанії Mercedes-Benz, з нуля до ста кілометрів на годину передньопривідний автомобіль здатний розігнатися приблизно за 11 секунд. Максимальна швидкість автомобіля складає 150 кілометрів на годину.

Джерело rin.ru


Інші новини розділу