Як виховати успішну дитину? Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 11.02.2016 11:56 · Розділ: Життя

Люблячі батьки хочуть, щоб їхні діти були щасливими та успішними. Психологи поки що не придумали якогось одного рецепту успішності, але вказали декілька важливих критеріїв в поведінці обох батьків, які допоможуть у цьому.


Згідно з даними дослідження, проведеного 20 років тому вченими Пенсильванського державного університету, соціально адаптованим дітям легше спілкуватися зі своїми однолітками. Вони зробили ще один цікавий висновок – такі діти знаходять високооплачувану роботу вже до 25 років. Саме батьки являються найкращим прикладом для своїх дітей. Успішні батьки, які гарно відносяться до своєї дитини, мають вищу освіту та хорошу роботу, - це один з найважливіших чинників, який істотно впливає на її майбутнє.

Ось декілька основних правил для батьків, які хочуть, щоб їхні діти були успішними.
1. Необхідно залучати дитину до виконання роботи вдома.
2. Вірити в її сили та всіляко підтримувати.
3. Прививати соціальні навички.
4. Уникати сімейних конфліктів.
5. Розвивати математичні здібності дитини ще в ранньому віці, допомагати в підготовці до ОГЭ по математике.
6. Цікавитися справами дитини, підтримувати з нею дружні стосунки.
7. Не піддаватися стресу та не передавати негативні емоції дитині.
8. Уникати невдач та швидко виправляти свої помилки.
Дослідження, організоване Гарвардською школою бізнесу показало, що дочки працюючих матерів ще в школі думають над тим, з якою професійною діяльністю пов’язати своє життя. А коли вони влаштовуються на роботу та займають певну посаду, то отримують заробітну плату на 25% вищу, ніж ті діти, чиї матері проводили час вдома та займалися виключно вихованням дітей та домашніми клопотами.
Як правило, успішні діти виростають в сім’ях, де працюють мама і тато, які мають високий соціальний та економічний статус.

Джерело: http://www.segodnya.ua/life/lsociety/kak-vospitat-uspeshnogo-rebenka-11-kriteriev-671982.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.