Заробляємо гроші на торгівлі канцтоварами Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 11.02.2016 11:37 · Розділ: Економіка

Відкриття невеличкого магазинчика канцтоварів може стати актуальним бізнес-починанням під час кризи. В усі часи людям потрібно навчатися, а для цього треба мати елементарні засоби. Цей напрям не потребує спеціальних знань та навичок. До того ж, крім продажу ручок та зошитів, покупцям можна запропонувати й інші послуги. Це може бути ламінування документів чи ксерокопія.


Ми вивчили перспективи відкриття такого магазинчика у великому місті. Відкриваємо магазин канцтоваров Киев. Найкраще місце для такого магазинчика – це район, в якому поряд є школа та дитсадок. Відкриємось, як інтернет-магазин. Це дозволить збільшити цільову аудиторію. Для того, щоб потік клієнтів був постійним, будемо надавати й інші, завжди затребувані послуги: ламінування, ксерокопіювання або виготовлення брошур.

Тепер переходимо до стартового капіталу. Для магазинчика нам потрібне приміщення 10-15 кв.м. Не обійтися й без меблів та устаткування. На купівлю двох-трьох вітрин, шафи з полицями, робочих столів, вішалку та інших дрібниць потрібно приблизно 15 тис. гривень. В якості устаткування необхідно придбати ноутбук, сканер, принтер, ксерокс, ламінатор. На це піде до 50 тис. гривень. На закупку товару закладаємо 25 тис. гривень. Загальна сума складає 90 тис. гривень, не рахуючи оренди приміщення.

Також необхідно замовити розробку інтернет-магазину, завести сторінки в соціальних мережах з акціями та новинами. Розробляючи бізнес план, необхідно враховувати витрати на мобільний зв'язок, інтернет, придбання миючих засобів, лампочок та інших дрібниць. Необхідно закласти певну суму на форс-мажори. Наприклад, на ремонт техніки. Якщо власник планує працювати в своєму магазині, то йому потрібен лише один працівник, який буде виходити через день. Необхідно врахувати і його заробітну плату. Можливо знадобляться і послуги бухгалтера.

Експерти рекомендують початківцям не робити очевидних помилок. Наприклад, дуже важливо розмістити магазин таким чином, щоб поблизу не було конкурентів з таким самим асортиментом товару. Говорячи про ринок канцелярських товарів, як про бізнес-старт, не можна все зводити лише до відкриття звичайного магазину. Експерти говорять про багато варіацій на цю тему. Наприклад, сьогодні можна побачити спеціалізовані магазини для художньої творчості, оптові поставки паперу в офіси, створення корпоративних аксесуарів тощо. Перед початком нової справи рекомендують «покреативити».

Джерело: http://www.segodnya.ua/economics/enews/delaem-dengi-na-knopkah-i-bumage-biznes-plan-683156.html

Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.