Які можливості дає власнику система "розумний дім": від імітації присутності хазяїна до керування сигналізацією Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 07.02.2016 19:08 · Розділ: Нові технології

Технічний прогрес – цікава штука. Спочатку з’являється незрозуміла ідея, яка на практиці може нікому не знадобитися. Потім приходить час її реалізації, але скептики ще довго ставлять результат під сумнів, вважаючи його досить дорогою іграшкою. Потім технологія розвивається, стає більш досконалою та втрачає свою цінність, в результаті чого дешевіє. Але раптом виявляється, що технологія потрібна людям з високими доходами. А завтра нею вже будуть користуватися всі, дивуючись, як можна було обійтися раніше без цього чудового винаходу! Такий шлях пройшов у свій час мобільний телефон, а сьогодні ним впевнено йде «розумний дім».


Що являє собою система «розумний дім»? Всі ми знаємо, що для збереження свого майна все частіше користуються обладнанням для відеонагляду та охоронної сигналізації, яке можна придбати в спеціалізованих магазинах та інтернет-сайтах, одним із яких є http://dostup.com.ua/.

Нещодавно засновник «Фейсбука» Марк Цукенберг заявив про намір створити в цьому році для свого дому систему штучного інтелекту, а саме, «розумний дім».
Всі розуміють це поняття по-різному. Наприклад, що ця система працює незалежно від людини по сценарію, установленому програмою. Вона живе своїм життям, виконує належні їй функції. Але з часом може статися така ситуація, коли людині обов’язково необхідно втрутитися. Система «розумний дім» забезпечує не тільки безпеку та збереження ресурсів, а й створює комфортні умови для життя всіх її користувачів.

Елементи системи можуть з’єднуватися між собою за допомогою проводів або по радіоканалам. З одного боку, безпровідна система значно дешевша за рахунок того, що немає необхідності у проведенні ремонтних робіт. З другого боку, радіосистеми чутливі до зовнішніх сигналів. До того ж, прилади працюють на батарейках.

Тема економії енергоресурсів сьогодні актуальна як ніколи. Тому серед всіх функцій системи найбільш популярною є управління обігріванням та освітленням приміщення. Експерти заявляють, що людина витрачає на придбання системи «розумний дім» кругленьку суму, але вона окупиться вже через 4-5 років. Управляння світлом дає можливість економити електроенергію, адже її витрачається рівно стільки, скільки потрібно людині для комфортного перебування в приміщенні.

Система «розумний дім» дасть фору найкращій системі безпеки. Крім цього, можна дистанційно, незалежно від того, де ви знаходитеся контролювати все те, що відбувається у вашому домі. Вона здатна уберегти дім від різноманітних неприємних ситуацій. Ще одна цікава функція, про яку варто згадати – це ефект присутності хазяїв вдома. Від’їжджаючи на деякий час з дому, власник задає певний сценарій освітлення, завдяки якому світло вмикається і вимикається через певний проміжок часу. Ефекту додає і відкривання та закривання штор.

Джерело: http://www.segodnya.ua/economics/realty/kakie-vozmozhnosti-predostavlyaet-vladelcu-umnyy-dom-ot-imit

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.