Вибираємо смачну та якісну каву: поради експертів Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 07.02.2016 16:15 · Розділ: Цікаві факти

Мало хто починає свій день без ароматної кави, але мало хто знає, на що потрібно звертати увагу, вибираючи цей напій.

Історія

Культура споживання натуральної кави існує в Україні з 17 століття. Наприклад, в цей період в Кам'янці-Подільську вже працювали кав'ярні, які залишились від турків. Незадовго до цього місто було завойоване турками. Окупанти пішли, а кав'ярні залишились. Тому історія натуральної кави почалася в Україні досить давно. Що стосується розчинної кави, то вона стала популярною вже в 50-60 роки 20 століття, коли цей продукт з’явився на прилавках магазинів. Сьогодні якісну натуральну каву можна придбати в інтернет-магазині на http://coffeetrade.ua/.

Як пити

Дієтологи рекомендують пити каву, але не зловживати цим напоєм. Кава покращує травлення, роботу мозку, а також піднімає настрій, але пити її потрібно правильно, адже в ній є щавлева кислота. Вона вимиває кальцій з організму, а також може спричинити появу каміння в нирках. Щавлеву кислоту нейтралізує молоко, яке часто додають до кави. Вершки містять жир, який просто примножує калорії. Каву з молоком готують так: заварюють напій, а потім додають молоко (2:1).

Кава в стіках

Кава в стіках – прибутковий бізнес, але вона не має нічого спільного із справжнім напоєм. Згідно з законом, в одному пакетику повинно бути не менше 10% натуральної кави (в даному випадку – розчинної). Отже, інші 90% в кращому випадку заповнюються цукром, сухим молоком і харчовими добавками. А ще сюди додають ароматизатори та згущувачі. Все це роблять для того, щоб отримати гарний результат – наприклад, ароматну каву з пінкою. Купуючи розчинну каву, необхідно віддавати перевагу перевіреним виробникам, адже для покращення смаку в каву часто додають ароматизатори, стабілізатори та інші добавки. Особливо це стосується порошкової кави.

Мелена кава

Купуючи мелену каву, необхідно впевнитися в якості продукту, адже відомі випадки, коли в каву додають мелені жолуді.

Кава в зернах

Звертайте увагу на дату виготовлення. Вона аналогічна дню обжарювання. Свіжа кава зберігається не більше 3 місяців з дня обжарювання. Виробники, які слідкують за своєю репутацією, виготовляють упаковку з одностороннім клапаном, завдяки якому кавові зерна надійно захищені від окислення. Експерти рекомендують при покупці спробувати зерно, розкусивши його. Якщо воно приємне на смак, не гірке, не в’яле і не має хімічного присмаку, то можна його придбати. Також має значення зовнішній вигляд кавових зерен: якщо вони пошкодженні або надколоті, то слід відмовитись від покупки.

Арабіка чи робуста

Сортів кави дуже багато, але найпопулярнішими є саме арабіка та робуста. Відрізнити їх досить легко: зерна робусти мають круглу форму і пряму лінію посередині. На відміну від них, зерна арабіки більш видовжені, а лінія посередині - дещо зігнута. Арабіка коштує дорожче, адже цей сорт більш капризний і важко переносить зміни клімату. Кава має яскравий смак завдяки спеціальним маслам, що в ній містяться. Робуста більш стійка та дешевша. Вона містить в два рази більше кофеїну, а також має в'язкий та гіркий смак. Робусту використовують для виготовлення розчинної кави.

Кава в зернах зберігається в металічному або скляному посуді, щільно закритому кришкою, подалі від сонячного світла.

Джерело: http://www.segodnya.ua/life/fashion/kak-vybrat-kachestvennyy-i-vkusnyy-kofe-669109.html

Інші новини розділу