Вчені пояснили, чому жінкам важче схуднути Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 04.02.2016 16:05 · Розділ: Краса і здоров'я

Вчені пояснили, чому жінкам важче боротися із зайвою вагою, ніж чоловікам. Справа в гормонах. Виявляється, що гормони, які відповідають за регулювання фізичної активності, апетиту та витрату енергії, працюють по-різному в жіночому та чоловічому організмі. Це впливає на здатність боротися з зайвою вагою.


The Telegraph повідомляє, що такі висновки зробили американські та британські вчені, оприлюднивши їх в науковому виданні Molecular Metabolism. Жінки прикладають всі зусилля для того, щоб стати стрункими та красивими. Для цього вони відвідують салоны красоты и фитнес клубы Ижевска.

Для того, щоб дати відповідь на це питання, вчені досліджували, як набір ваги відрізняється в чоловіків і жінок в залежності від їх фізичної активності та затрат енергії. В ході дослідження вони змогли перетворити самців, які страждають ожирінням, в худих та здорових гризунів. Зробити це саме з самками їм не вдалося. Виявилося,складний поліпептид, який має назву проопіомеланокортин (ПОМК), що сприяє підвищенню апетиту та збільшенню витрат енергії, в жіночому організмі відповідає лише за бажання поїсти.

Всесвітня організація охорони здоров’я відмічає високі показники ожиріння в жінок по всьому світі. Ситуація з чоловіками в деяких країнах також складається не найкращим чином. Керівник дослідження Лора Хейлер відмітила, що сьогодні не існує ніякої різниці в лікуванні ожиріння в чоловіків та жінок. Вчені виявили, що частина мозку, яка має значний вплив на те, як людина використовує калорії, працює в чоловіків та жінок зовсім по-різному. Виробники препаратів, що використовуються для боротьби з ожирінням, зовсім не надають значення цьому факту та ігнорують стать пацієнта.

Ця проблема є дуже актуальною. Наприклад, у Великобританії від зайвої ваги та ожиріння страждає 66% жінок. Вчені зазначають, що до 2030 року ці показники зростуть.

Джерело: www.segodnya.ua/life/health/uchenye-vyyasnili-pochemu-zhenschinam-tyazhelee-pohudet-688370.html

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.