Компанія Samsung створить найбільше в світі судно-контейнеровоз Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 04.02.2016 09:42 · Розділ: Нові технології

Більшість людей вважає, що компанія Samsung спеціалізується на випуску смартфонів, планшетів, комп’ютерів та іншої побутової техніки. Але мало хто знає, що її діяльність досить різнобічна. До складу цієї відомої компанії входить підрозділ Heavy Industries, в якому працюють інженери, що займаються створенням величезних суден, будівельної техніки та інших механізмів.


Нещодавно Samsung підписала важливу угоду з японською транспортною компанією, в рамках якої буде збудовано вантажне судно, яке стане найбільшим контейнеровозом в світі. Контейнерні перевезення вантажів вважаються одним із найбільш недорогих та перспективних видів послуг логістики. Саме тому ними користується більшість великих компаній. На сайті http://neolit.ua пропонуються послуги по організації доставки вантажів в будь-який порт світу.

На створення цього судна планується витратити більше 600 мільйонів доларів. Площа вантажної палуби буде дорівнювати площі чотирьох футбольних полів, а загальна довжина всього судна буде складати 400 метрів! Цікаво, що ця конструкція буде настільки величезна, що зможе курсувати лише в двох напрямках по Тихому океану. Судно не зможе проходити через Панамський канал, адже матиме ширину близько 60 метрів. При цьому максимальна ширина суден, які рухаються в цьому напрямку, складає 33 метри.

Нагадуємо, що існує подібне судно, яке практично нічим не поступається майбутньому контейнеровозу. Це судно CSCL Globe, яке здатне перевезти на своїй палубі 19 000 контейнерів стандартного розміру. Що стосується судна від компанії Samsung, то більш щільніше розміщення вантажу дозволить перевозити за один рейс більше 20 000 контейнерів.

Стало відомо, що проект нового контейнеровоза передбачає використання всіх досягнень науки та техніки, в тому числі енергозберігаючих технологій.

Збільшена вантажопідйомність судна та весь комплекс енергозберігаючих технологій дасть можливість покращити економічні показники, включаючи вартість перевезення одиниці вантажу на визначену відстань. Розробники судна впевнені в тому, що ці показники будуть кардинально відрізнятися від аналогічних показників величезних суден, які перевозять вантажі на значні відстані.

Джерело: http://www.dailytechinfo.org/auto/6806-mashiny-monstry-samsung-stroit-samoe-bolshoe-v-mire-sudno-pal

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.