Розвиток творчого потенціалу дітей Автор: kseniya_www · Опубліковано: 01.02.2016 09:07 · Розділ: Освіта

Творчий потенціал - це те, що закладено в кожній людині з самого її народження. Якщо ваша дитина починає показувати величезні успіхи в малюванні, музиці, спорті, написанні віршів або прози, слід всіляко підтримувати всі її починання, адже при недостатній підтримці з боку батьків, творче мислення і завзяття творити у дитини можуть просто зникнути.

Як відомо, творчість прямо пов'язане з фантазією та уявою, чого у сучасних дітей не відняти. Більшість батьків вважає, що за радянських часів фантазія у дітей була набагато сильнішою, адже обмежена кількість мультиків і брак дитячих іграшок змушувала дітей додумувати і представляти щось краще. Сучасні ж технології, на думку старшого покоління, геть вбивають фантазію у дитини.

Проте дослідження показали, що сучасні технології можуть розвинути творчий потенціал дитини до небувалих висот. Достаток інформації, наданої дитині всесвітньою мережею, може спонукати малюка зробити щось своє, зовсім нове і унікальне. На сьогоднішній день кошти для реалізації творчого потенціалу стали доступні як ніколи: фарби, мольберти, гіпс, пластилін, глина, фломастери, тканини, бісер - все це можна купити в одному магазині!

Також, всесвітня мережа дозволяє розвинути у дитини бажання писати унікальні за своєю суттю вірші й оповідання. Варто навчити дитину користуватися сервісом antiplag.ru. Це не тільки допоможе йому писати цікаві повісті, не схожі ні на що інше, але і навчить складати унікальні курсові роботи (див. посилання) в майбутньому.

Розвиток абстрактного мислення у дитини може вплинути на всі види творчості, які можуть стати її реальним хобі. Найпростішим і доступним методом розвитку творчого мислення є гра «На що схоже пропливаюча хмара». Роздивляючись хмари, що приймають форму різних предметів, дитина розвиває абстрактне, а не логічне або прагматичне мислення. Не варто вбивати вміння мріяти, адже більшість відомих спортсменів, художників і поетів стали тими, ким вони є саме тому, що з самого дитинства мріяли про небачені висоти.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.