Мігранти вже не ті Автор: Марина Левицкая · Опубліковано: 29.01.2016 16:10 · Розділ: Суспільство

Нещодавно співробітники Національного бюро економічних досліджень провели порівняльний аналіз двох хвиль міграції, а саме, сучасної та тієї, яка відбулася більше ста років тому. Експерти зробили висновок, що між мігрантами XX і початку XXI століття немає нічого спільного. Це дві різні соціальні групи, які ставили перед собою зовсім інші завдання.


Головна відмінність в расовій приналежності мігрантів. Ще сто років тому це були європейці, які легко адаптувалися в Америці. Вони дуже швидко знаходили роботу, а ще через декілька місяців отримували заробітну плату середнього класу. Зазвичай вони працювали на заводах та фабриках.

Сьогодні основна частина мігрантів в США - азіати та переселенці з Південної Америки. Їм набагато важче знайти роботу та адаптуватися в американському суспільстві. Більшість з них користуються державними пільгами.

На початку XX століття будь-який працездатний і законослухняний європеєць міг безперешкодно оформити переїзд в США. Сьогодні навіть для отримання туристичної візи необхідна велика кількість документів. Компанія Гет Виза допоможе оформити візи будь-якого типу для виїзду за кордон.

Якщо говорити про рівень доходів, то сучасні мігранти значно поступаються своїм «попередникам». Цікаво те, що вони мають високий рівень освіти, про який навіть не мріяли мігранти з Норвегії, Ірландії чи Італії сто років тому. Тим не менше, наявність дипломів про вищу освіту в престижних вузах відкривають перед нинішніми мігрантами набагато менше можливостей, ніж мали їх попередники на початку XX століття.

Головний висновок Національного бюро економічних досліджень: процес «перетворення» рядового мігранта в американця значно уповільнився. Багато іноземців роками проживають на території США і відчувають себе, як на чужині. Їм дуже важко зрозуміти американські традиції та цінності. Велику роль відіграє мова, яку не так легко вивчити за короткий проміжок часу. Дослідники впевнені в тому, що сучасну міграцію необхідно вивчати більш глибше та детальніше, адже вона має значний вплив на всі сфери американського життя. Це стосується не тільки національної економіки, а й безпеки.

Джерело: http://russian-bazaar.com/ru/mnews/202990.htm

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.