В Італії відкрився Венеціанський кінофестиваль Автор: Вікторія · Опубліковано: 03.09.2009 12:05 · Розділ: Культура

В Італії відкрився 66-й Венеціанський кінофестиваль. На відміну від Канського він вважається демократичним місцем зустрічі професіоналів та любителів кіно. Єва Мендес вже роздає автографи, хоча прем'єра її фільму відбудеться через два дні. На червоній доріжці Мендес поки єдина заморська зірка. Але будуть і інші - чекають Джорджа Клуні, Мета Деймона, Ніколаса Кейджа, Джуліану Мур, Шарліз Терон і Сільвестра Сталоне.

Цього року на фестивалі венеціанських зірок набагато більше, ніж минулого. Зате катастрофічно не вистачає преси і глядачів. Саме за їх увагу так відчайдушно бореться директор фестивалю, відкриваючи нові зали та продовжуючи фінансування будівництва сучасного Палацу фестивалів.

Афішу скромною не назвеш, та й бюджети у половини робіт - зовсім не з кризових. Фільм "Баарія", який відкрив фестиваль - один з найдорожчих кінопроектів Італії за останній час. Задумавши заспівати епос про рідну Сицилію, Джузеппе Торнаторе зібрав на майданчику всіх зірок, причому деякі, наприклад Моніка Беллучі, лише майнули в кадрі. Музику до фільму писав улюблений композитор режисера, Еньйо Моріконе.

"У кожному фільмі у нас виходить відмінно взаємодіяти. Я б навіть сказав, що ми з режисером Торнаторе майже однаково висловлюємо свої думки і почуття", - говорить Моріконе.

Дійство обов'язково стане захоплюючим та незабутнім. Спочатку Венецію спробує вразити Майкл Мур зі своєю версією походження глобальної кризи, а потім Грант Хеслоу зі своїм новим творінням, - стрічкою про репортера, який виявив в Іраку американський підрозділ, що використовує у своїх операціях паранормальні сили. Серед рекомендованих до обов'язкового перегляду, критики називають сільськогосподарський трилер "Інформатор" з Метом Деймоном. Цього разу він не Борн, а Корн - прародитель поп-корну. Голова журі, Енг Лі вже передчуває цікавий кіно-тиждень.

"Венеціанський кінофестиваль - найбільш значуща подія кіноіндустрії в році. Кожна стрічка хороша по-своєму. І буде вкрай складно не тільки визначити переможців, а й взагалі їх порівнювати", - заявив Енг Лі. Загалом оцінювати доведеться 24 роботи.

Джерело vesti.ru


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?